Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lad napisał:

No Guernsey mi się podoba. Prawdziwi Wyspiarze :D 

 

Truro też fajne, w 6 lidze grają. 

 

Ale LLM sobie zostawię na później. Spróbujemy więc cymryzację w Cardiff :) 

 

Dere mlaen Caerdydd!!! :matrix: 

Ktora to liga?

Odnośnik do komentarza

U nas rozpierdol, synek od wczoraj w domu więc odpalony football manager 2010 i spacja co pół godziny =)

Jak szybko i niespodziewanie zostałem menago Brazylii, tak szybko się skończyło - 3-1 towarzysko z Iranem, awans na MŚ po 6-1 z Chile więc myślę chuj, dwa ostatnie mecze o stawkę poeksperymentuje: 0-0 z Kolimbią i wyleciałem po 0-1 z Peru =) Nie powiem żebym się tego spodziewał =) Zacząłem w ich trzeciej lidze jakimś Misto, awansując do ekstraklasy i zatrudnilo mnie Boca Juniors, chyba z piąty sezon nie udaje sie mi zdobyć Copa Libertadores, zawsze kurwa coś przeszkodzi =)

Odnośnik do komentarza

Moi współlokatorzy co 2 tygodnie robią "imprezy", wygląda to tak, że zapraszają innych programistów i do 5 rano grają w gry typu Overcooked czy inne pikselozy. Nie chce mi się z nimi siedzieć, bo nawet nie rozumiem co oni do mnie. Ale na ogół każdy przynosi flache z tej flachy upijają po 2-3 kieliszki a reszta idzie dla mnie :keke: Dziękuję współlokatorzy <3 13 a ja najebany i zapas alko jeszcze na tydzień :keke:

Odnośnik do komentarza

W mojej izolatce trwa wojna ideowa. Nade mną jest taki długi panel ze światłem (nie działa), jakimś tam tlenem, starymi gniazdkami telefonicznymi itp. Ktoś obkleił to nalepkami NSZ i z Łupaszką. Ktoś inny częściowo je zdarł. Na Łupaszce ktoś nakleił reklamę jakiegoś biura podróży, obecnie też częściowo zdartą. Nie wiem jakim cudem nienaruszone pozostało serduszko wośp naklejone na lustrze. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...