Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kuchar napisał:

Mnie akurat C-HR zajebiście się podoba, ale to pewnie dlatego, że jeżdżę tym i innymi Toyotami codziennie. Nie przeszkadza mi w żaden sposób panel na środku ani niebieska listwa. Sprzedaje ich się naprawdę sporo, głównie hybrydy. Rzadko kto decyduje się na benzynę choć są i tacy. Nie ma opcji u jakiegokolwiek dealera w Polsce zejść z ceny o 20 tysięcy złotych. Nikt nie sprzeda auta z taką stratą. 

W Audi zejdziesz

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

No ja kupiłem ze znacznym rabatem. Co prawda już jakiś czas temu i też nie pamiętam dokładnej kwoty, więc procentowo nie porównam. 

Może miałeś auto z puli specjalnej, może ktoś się jebnął, może Ci się udało, a może opowiadasz bzdury. Ciężko mi to ocenić. W tej chwili trwa wyprzedaż i jak masz rabat rzędu... 7 tysięcy, powiedzmy, to wiele więcej nie zejdziesz.

1 minutę temu, Misiek napisał:

aa sorry, myślałem, że mówiłeś ogólnie :)

Nieeee, ja nie pracuję u siebie długo, ale zdążyłem już poznać "zaplecze" na tyle, żeby wiedzieć, że samochodu wartego 120 tysięcy nie kupisz za 100 ;). 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, schizzm napisał:

Skończyłem Tales from the Borderlands. Jaki rollercoaster emocji na koncu,

 

  Ukryj zawartość

 

 


autentycznie najpierw dostałem szkieł w oczach, potem zacząłem się śmiać, a potem znowu łzy. 
 

 

 

 

Czuje teraz pustkę po tej grze. Moje życie nie będzie już takie same ;(

Miałem to samo :sad:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kuchar napisał:

Nieeee, ja nie pracuję u siebie długo, ale zdążyłem już poznać "zaplecze" na tyle, żeby wiedzieć, że samochodu wartego 120 tysięcy nie kupisz za 100 ;). 

Jak wchodzisz pierwszy raz z ulicy to nie, ale jak to już jest Twój kolejny samochód u tego dealera, to myślę, że jesteś w stanie dostać lepszy rabat.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kuchar napisał:

Mnie akurat C-HR zajebiście się podoba, ale to pewnie dlatego, że jeżdżę tym i innymi Toyotami codziennie. Nie przeszkadza mi w żaden sposób panel na środku ani niebieska listwa. Sprzedaje ich się naprawdę sporo, głównie hybrydy. Rzadko kto decyduje się na benzynę choć są i tacy. Nie ma opcji u jakiegokolwiek dealera w Polsce zejść z ceny o 20 tysięcy złotych. Nikt nie sprzeda auta z taką stratą. 

O. Zgłoszę się do Ciebie na PW zara.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

Jak wchodzisz pierwszy raz z ulicy to nie, ale jak to już jest Twój kolejny samochód u tego dealera, to myślę, że jesteś w stanie dostać lepszy rabat.

20% rabatu przy tak popularnym modelu? To nie wiem ile byś musiał brać wcześniej aut w tym salonie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

20% rabatu przy tak popularnym modelu? To nie wiem ile byś musiał brać wcześniej aut w tym salonie.

To może na auta wyższej klasy salony są w stanie dać taki rabat, natomiast wiem, że jest osiągalny.

Znaczy wróć @me_who, trochę się zagalopowałem. Wyprzedaż rocznika, plus rabat to 20% jest osiągalne.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

Ale gdyby nie to, ze potrzebuje auta do częstej jazdy po mieście to bez zastanowienia kupowalbym W211. To jest kirwa król motoryzacji (w sumie prawie wszystko od Mercedesa) tak jak lew jest król dżungli.

Piękna sprawa, aczkolwiek w zimę jednak trochę dupę zarzuca napęd na tył

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...