Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem w ok. godzine - nic specjalnego, ale obrabia do dzis rozne wesela i chyba az tak zle nie wygladam w nim... Na dzis zwrocilbym jednak uwage, zeby zainwestowac w welne, bo te sztuczne materialy kompletnie nie oddychaja w gorace dni i szybko przechodzi sie do etapu wesela, w ktorym panowie zdejmuja marynarki.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No to teraz ominęły Cię już chyba promki po studniówkowe, była okazja wyhaczyć na pewno za mniej niż 1000zł. Teraz będą chyba tylko po końcu kolekcji więc też coś może wpaść.

 

Co rozumiesz poprzez całe ubranie? Mowa o butach, koszuli, pasku, krawacie/muszce i garniturze czy o czym ;) ?

 

Btw idź w granat/szary prosty design, bez żadnych zabaw i najwyżej krawat lekko bardziej okazjonalny, granatowy/szary garnitur posłuży na długo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, SZk napisał:

Ja kupilem w ok. godzine - nic specjalnego, ale obrabia do dzis rozne wesela i chyba az tak zle nie wygladam w nim... Na dzis zwrocilbym jednak uwage, zeby zainwestowac w welne, bo te sztuczne materialy kompletnie nie oddychaja w gorace dni i szybko przechodzi sie do etapu wesela, w ktorym panowie zdejmuja marynarki.

Ja to bym nie słuchał rad SZk w sprawach ślubnych :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, znam koszta z bliska, najbliżsi przyjaciele się rok po roku hajtają ;) Cóż, z butów nie wyrośniesz, nie oszczędzałbym, acz wszystko powyżej 300zł jest przy eleganckich obuwiach w Polsce skokiem na kasę. Skarpetki też przecież mogą być byle jakie, chyba że Ci zależy na nich wyjątkowo ;) Zapinki? Koszulę na spinki odradzam, nie założysz jej ponownie poza okazją, a zwyczajną na guziki nie raz, nie dwa. Krawat/mucha tu już dowolność, ale też można ładnie przyoszczędzić/pożyczyć nawet. Ja pożyczałem na ślub kumplowi krawat i poszetkę. Koszula też nie ma co szaleć, raczej powyżej 100zł co by bawełna była dobra i byś się nie pocił jak świnia, powyżej 200zł to już często też przesada. Jak będziesz konkretnie szukał to daj znać, podrzucę parę linków, bo parę rzeczy spokojnie można online kupić w dobrej jakości :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam kołnierz lipny, chudą szyję i prawie żadna koszula nigdy nie pasowała. Polecono mi ten sklep, że niby wszystko tu znajdę za jednym razem, to może rabat będzie:

 

https://giacomo.pl/

 

W sobotę mamy też jechać pod Gorzów do takiego salonu, gdzie też jest wszystko i chcemy tam się we troje ubrać wszystko (3 facetów) - może policzą zniżkę;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...