Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale śmiesznie na drogach, bielutko.

Co do garniturów to ja swój ślubny kupiłem z Bytomia, była promocja studniówkowa, więc koszula i krawat gratis. Za graniaka zapłaciłem wiec 800zł, ale też nie jest to nic mega wyszukanego - niby wełna ale tylko100.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle, to zaskoczejka dzisiaj wpadła, bo odezwali się ze Szkocji, że przeszedłem do ostatniego etapu :o Jednak nie odbędzie się osobiście, tylko znów przez neta, ale i tak fajnie, że jednak mnie chcą. Ten etap to 5 wywiadów, każdy po 1h :o Muszę sobie urlop wziąć na to normalnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kuab napisał:

Ja ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej doświadczyłem pierwszy raz w życiu akcentu z Nowej Zelandii. Podobny do australijskiego, ale dziwniejszy :keke: 

Jak jeździliśmy na mecze to jak zatrzymywaliśmy się na stacji na papu (full pro breakfast roll xD) to zawsze tym babeczkom musiałem tłumaczyć kolegę Kiwiego :) O tyle to śmieszne, że sam miałem problem ze zrozumieniem pań za ladą, zwłaszcza na kierunku West Cork (w takim Bantry to ni chuj nic nie rozumiałem, nawet po 5 latach w Irlandii)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...