Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dziki_ryj_ napisał:

 

Kurwa mam wrażenie, że niedługo tam będzie trzeba odbijać karte jak w zakładzie pracy :keke: Kolesiowi się zatarła granica między zabawą społeczności dla przyjemności a pracą, bo tekst:
"

Natomiast spośród 17 nominowanych do nagrody "menedżer miesiąca", SZEŚCIU nie uznało za stosowne oddać głosu na współrywali-kolegów wirtualnych menedżerów. Bo po co?! Opadają ręce i zwyczajnie nie wiem co o tym sądzić.

Cóż, zatem ja też będę konsekwentny: kariery (blogi, blogi RM) osób nie biorących udziału w głosowaniach, nie będą przeze mnie dodawane do "polecanych", nie będę również zostawiał swojego komentarza. Skoro ktoś olewa (bo trudno użyć innego słowa) jeden z najważniejszych eventów na stronie, to może liczyć na identyczne traktowanie z mojej strony."

 

Nera mi wykurwiła bokiem i nie chce wrócić na miejsce :keke:

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, Keith Flint napisał:

negacja świata doczesnego i zycia, odrzucenie norm moralnych (no w skrócie nihilizm), indywidualizm, ponadto często antychrześcijanizm i neopoganstwo/satanizm (aczkolwiek ja tego nie praktykuje)

 

Mówiąc krótko - socjopaci i psychopaci?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Największa kara: Mahdi nie zostawi Ci pod karierą swojego komentarza

 

No ja już szczerze mówiąc się zesrałęm i lekko zacząłem panikować, ale....przypomniałem sobie, że nie mam tam ani kariery, ani konta. I życie stało sie łatwiejsze :keke: A jakby ktoś się pytał jak sobie z tym radzę, że omija mnie cały ten patos i etos to sam nie wiem :sad:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To każdy zdrowy człowiek tak ma ;) 

 

Psychopata to nie ma empatii, przez co nie ma hamulców moralnych. Nie musi być człowiekiem złym od razu, choć zazwyczaj jest, ale często jest nieczuły i okrutny, choćby wobec zwierząt.

 

A - i twoja niska samoocena raczej wyklucza psychopatię, ci są zazwyczaj narcyzami :P 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Keith Flint napisał:

Mam czasem takie dziwne chore myśłi, że najchętniej prawie wszystkich ludzi dookoła najchętniej bym widział martwych, tak mnie wkurwiają. A teraz spadam do roboty, jakby co to odpisze kiedystam

 

Ja tak mam jak czekam w kolejce do lekarza albo na poczcie.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, schizzm napisał:

@Keith Flint Hm... Przecież to co piszesz o etosie BM było na samym początku lat 90. Ciężko powiedzieć, żeby w takiej postaci istniał dzisiaj (chyba że u jakichs zespołów z najgłębszych piwnic). Obecnie pod dzisiejszy BM raczej się tego nie podpina, to już zupełnie inny biznes/swiat :-k

i tak i nie. Wiadomo, że Norwegia jako taka była dość płytka umyslowo, ale etostatnio jako taki wyewulowal, co chyba najbardziej widać w najblizszym mojej osobie depressive blacku. Doszły elementy laveyizmu choćby, czy jakieś głębsze filozoficzne  (jak Batallie i poczet ojców kosciola u rzeczonego juz DsO), ponadto wiem ze są tez zespoły, czesto i dobre , które mają to gdzieś głęboko i chca tylko grać  (vide Cobalt, który bardzo lubię )

 

 

A co do socjopatii, to jem sam się łapie na tym ze wszyscy mnie oczerniaja i nie lubią mnie, a wszelakie przejawy sympatii wobec mnie odbieram jako ironię,  zwłaszcza od osób które nieco gorzej znam . To chyba nie jest normalne?

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Man_iac napisał:

Skąd wniosek, że zazwyczaj jest zły?

 

Bo moralność (a przecież na tej podstawie, występków wobec moralności, określamy, czy ktoś jest zły) zależy w głównej mierze od empatii i odczuwania wstydu, a psychopatom obu tych rzeczy brakuje.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...