Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, stefan1984 napisał:

Mieli bota od połowy emoji4.png co prawda nie zawsze jest to jakieś wielkie osłabienie (np. nie jest gdybym ja wypadł z gry), ale zawsze emoji4.png

 

No i Kaczy przecie :)

 

Szczegóły! W przewadze też trzeba umieć wygrać. A Bota dostali przy wyniki 13:6 :P

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

Co do wysokich aut, to raz kumpel po mnie przyjechał BMW x5(6?) i jak otwierałem drzwi, to skończyliśmy w szpitalu, bo tak sobie wyjebałem, że trzeba było szyc łuk brwiowy :keke: Więc jak ktoś chce sobie jebnąć dzwona na stojąco to polecam.

jakby ktoś mi przeczytał tego posta i nie powiedział, kto go napisał to na sto procent zgadłbym kim jest autor :keke: 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hawkeye napisał:

jakby ktoś mi przeczytał tego posta i nie powiedział, kto go napisał to na sto procent zgadłbym kim jest autor :keke: 

 

Pfff na starym forum we wpadkach opisałem raz jak przechodziłem przez ulice między autami i sie rozjebałem o glebe, bo jedno było na linie holowniczej :keke: Po prostu jestem strasznie nierozgarnięty.... Wiszenie na rowie 30 m od zlotu....rany cięte i szarpane..norma

7 minut temu, BartuS napisał:

bardzo cieszy ze forumkowa akademia csgo preznie dziala, brudi ostatnio juz z lawki wchodzi do grania u nas :keke: 

 

Powiedzmy sobie szczerze, że z tej ławki nie powinien się ruszać :keke: 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BartuS napisał:

to z lina mnie rozjebalo :kekeke: 

nie narzekaj, przeciez wygralismy :D 

 

Ja wiem :P Ale z moja koncentracją Wasze uwagi i rady są wkurwiające. Wiem co mam grać słyszę przeciwnika i nagle "idz tam Brudi...stań...podskocz" przez to popełniam dużo błędów, nie zbieram killi i padam. Spytaj Stefana albo Kaczego czy Reapera czy ich to nie wkurwia jak im tak mówię, odpowiedzą twierdząco :keke: 

Odnośnik do komentarza

ja to rozumiem, bo sam sie czesto wkurwiam :P problemem tej gry jest to, ze grasz sam, a gra jednak jest zespolowa i czasem zachowanie jednej broni potrafi wplynac na dalszy przebieg gry :P a co do celowania nie w podloge to sam czesto dostaje za to zjeby :D 

Odnośnik do komentarza
na jakie wy rangi gracie? mam niska, tez bym tak postrzelal  
Że kurwa są słabi? A może ja jestem dobry? Dopuściłeś do siebie taka myśl.... Pffff jaka obłuda xD
A tak poważnie te rangi mają to do siebie, że się nie chowają, robią rasz na wszystko co się da. Więc się ustawiasz i czekasz ;p Gorzej po terro bo musisz tego entry fraga zrobić ale też się da ;p
Odnośnik do komentarza
ja to rozumiem, bo sam sie czesto wkurwiam  problemem tej gry jest to, ze grasz sam, a gra jednak jest zespolowa i czasem zachowanie jednej broni potrafi wplynac na dalszy przebieg gry  a co do celowania nie w podloge to sam czesto dostaje za to zjeby  
Tak. Ja gram bardzo asekuracyjnie i na ogół oprócz tego że wykręcam najmniej killi to wykręcam też najmniejsza ilość dedow bo po prostu nie podejmuje zbędnego ryzyka. I o ile wyczekam i ktoś skróci to ok. Ale jak nie to przejebane xD
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...