Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Gabe napisał:

 

Ja nie mogę się do niej zabrać na ps3.

 

Po pierwsze jest strasznie poważna i ponura, nawet śmieszny Roman jest bardziej tragikomiczny, a ja bym chciał w radosne GTA pograć ;) Jak w VC, albo nawet Sa Nandreas. A tu nie dość, że ponuro, to wszystko szaro-pomarańczowe.

Po drugie przeszedłem już w bólach cały pierwszy akt, to mi się konsola popsuła, włącznie z savem. A jeszcze po drodze miałem buga, że w pierwszej misji, gdzie korzystało się z radiowozu nie udało mi się gościa dogonić, a jak powtarzałem misję, to nie dało się uruchomić komputera, więc nie dało się przejść misji.

 

Ale czaję się od pewnego czasu, bo wypadało by przejść przed dodatkami do 4 i piątką :-k 

 

Ja chętnie bym sobie odświeżył nawet VC i San Andreas.....ale kopanie się z misjami w których się lata nie jest dla mnie...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Jak chcesz śmieszki w GTA4 to włącz se Ballad of Gay Tony. Oidp to nie ma tam wielkich spojlerów z głównego trybu, pojawia się chyba tylko inny punkt widzenia na pewien włam ze środka gry. Aczkolwiek moja pamięc może już nie dawać rady.

 

Mam, jak również ten drugi z gangiem motocyklowym, ale czekam jak skończy się ten Chorwat czy inny Serb się miotać po Liberty City :keke:

A ostatnio to i tak gram głównie, jak już wspomniałem, w duolingo ;) 

Odnośnik do komentarza

GTA IV <3. W bardzo wielu aspektach IMHO lepsze niż GTA V. Ta druga na lepszy humor i - wiadomo - świat. Fabularnie IV jest znacznie ciekawsze, no i GTA z poważna historia to jest to na co czekałem :). Ach, i pewnie jestem w mniejszości - najlepszy system sterowania pojazdów w całej serii. 

 

@Gabe, tak jak pisał me_who, ballad of tony gay powinno oddać Ci z nawiązką zawód, bo wprowadza trochę tego szaleństwa i klimatu z innych części do gry, świetny dodatek! Motocykliści za to dość nudni i ogólnie meh. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ej no ;). GTA IV była dla mnie powiewem  nowości, GTA V za to trochę odgrzaną potrawa. Oczywiście nadal zajebista (poza tym, że trochę krótka i z tragicznym modelem jazdy i uszkodzen pojazdów), ale jednak przy GTA IV bawiłem się lepiej (a najlepiej chyba jednak przy balladzie). 

 

A co do RDR2, to niech nie bawią się w battle royale, tylko wypuszcza remaster pierwszej części na Ps4, bo chciałbym w to w końcu zagrać. Na mojej liście gier, w które w życiu nie grałem, a chciałbym, zdecydowanie jest na pierwszym miejscu :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Misiek napisał:

Forumku mieszkający w domkach z przesuwną bramą wjazdową. Też wam w zimę zamarza, że z pilota nie jest w stanie ruszyć i w zasadzie ręcznie to się trzeba naszarpać, ale kupiłem sobie dmuchawę, ogrzewam badziewie i jest szybciej? Kondensator wymieniony na mocniejszy na wiosnę, miało być lepiej i dupa... Jeszcze jakiś pierdzielnik już nie pamiętam. Wydaje mi się, że to przez to, że brama już sporo lat ma i się wygięła i może nie daje rady, bo się zmienił środek ciężkości :-k

 

Bogacz kurwa.

Odnośnik do komentarza

Przecież GTA IV jest najlepsza w serii!! Szczególnie fabularnie. Ta ponurość jest absolutnie na miejscu, to przecież opowieść o amerykańskim śnie widzianym przez Niko (mój ulubiony protagonista serii), czy jak tam on miał na imię. No i ta fabuła jest spójna, „kompaktowa”, nie jak to rozlazłe coś co fabułę udaje w piątce. Pomysł z trzema bohaterami, który początkowo mocno propsowałem, okazał się być morderczy dla narracji: jest ona chaotyczna, a niemal żaden z bohaterów nie został potraktowany jakoś głębiej (ten bezbarwny Murzyn, ten fatalny Michael... kurczę, tak źle poprowadzonej postaci w grach nie widziałem prawie nigdy, najpierw miota się ze swoją rodziną, by potem zrobić tę absurdalną akcję z domkiem na skarpie). Wiem, nie grałem w multi za bardzo więc pewnie trochę mnie ominęło, ale dla mnie gta zawsze było singlem. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Bez przesady, nie demonizujmy. Rozumiem tez jego podejście do zakupu. Nie każdy musi jeździć paserati ;) bo najbardziej funkcjonalne. Poza tym jak już jeździł wyższym autem, to naprawdę mozna sie do tego bardzo łatwo przyzywczaic i polubić, a crossovery maja te zaletę, ze nie są za duże jak SUVy. Małe autka na szczudłach.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...