Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Feanor napisał:

 

Też o nich pomyślałem :) ale jednak z Preston to jest taka historia, której chciałbym kiedyś dożyć :)

Dobra, przypomniałem sobie dlaczego nigdy nie grałem Tranmere. W legendach klubu jest John Aldridge. Czyli odpadają.

Odnośnik do komentarza

Forumku mieszkający w domkach z przesuwną bramą wjazdową. Też wam w zimę zamarza, że z pilota nie jest w stanie ruszyć i w zasadzie ręcznie to się trzeba naszarpać, ale kupiłem sobie dmuchawę, ogrzewam badziewie i jest szybciej? Kondensator wymieniony na mocniejszy na wiosnę, miało być lepiej i dupa... Jeszcze jakiś pierdzielnik już nie pamiętam. Wydaje mi się, że to przez to, że brama już sporo lat ma i się wygięła i może nie daje rady, bo się zmienił środek ciężkości :-k

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, lad napisał:

Dobra, przypomniałem sobie dlaczego nigdy nie grałem Tranmere. W legendach klubu jest John Aldridge. Czyli odpadają.

 

Preston! Nie mają czerwonych koszulek, w logo mają Baranka, czyli są antysatanistyczni i chyba nie mają kontaktów z LFC :lol: chociaż z Twoim poziomem lustracji, to może jednak coś wykryjesz ;)

A, no i są z tej lepszej, północnej Anglii. 

O cholera..............

 

 

 

 

 

grał tam Shankly :lol:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

Forumku mieszkający w domkach z przesuwną bramą wjazdową. Też wam w zimę zamarza, że z pilota nie jest w stanie ruszyć i w zasadzie ręcznie to się trzeba naszarpać, ale kupiłem sobie dmuchawę, ogrzewam badziewie i jest szybciej? Kondensator wymieniony na mocniejszy na wiosnę, miało być lepiej i dupa... Jeszcze jakiś pierdzielnik już nie pamiętam. Wydaje mi się, że to przez to, że brama już sporo lat ma i się wygięła i może nie daje rady, bo się zmienił środek ciężkości :-k

nie kojarzę takich problemów u teściów :-k 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Feanor napisał:

 

Preston! Nie mają czerwonych koszulek, w logo mają Baranka, czyli są antysatanistyczni i chyba nie mają kontaktów z LFC :lol: chociaż z Twoim poziomem lustracji, to może jednak coś wykryjesz ;)

A, no i są z tej lepszej, północnej Anglii. 

O cholera..............

 

 

 

 

 

grał tam Shankly :lol:

Akurat Shankly to wbrew pozorom najmniej hejtowana legenda czy ikona Liverpoolu. To zawsze był człowiek z klasą i bywał częstym gościem na Goodison po tym jak zbanowali go na Anfield ;)

 

Zatem Preston. Mam taka wizje, ze będą do nas trafiali zawodnicy niedoceniani, za nieduże pieniądze i głównie Wyspiarze. Produkcja młodych Lillywhites tez oczywiście będzie miała miejsce w Akademii, która docelowo będzie najlepsza szkółka na Wyspach :matrix:

 

Hmmm, a może zamiast 4-2-3-1 nawiązać do tych drugich Invincibles... rozkminię ten temat.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Preston, Invincibles zanim to było modne!

 

btw, do dziś mają ponoć rekord największego zwycięstwa w rozgrywkach angielskich, 26-0 z Hyde w FA Cup :D

...ale wiesz, że Bill gdy chciał, to też dogryzał Evertonians? ;) Są dwie klasowe drużyny w Liverpoolu, LFC i ich rezerwy... ;)

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Perez napisał:

Ale kasiory wpadło na konto, nie ma to jak wygasające statusy przyjaciela! Zaraz będzie update. 

 

Mam nadzieję, że pójdzie na cel, który wpisałem w temacie ;)

 

23 minuty temu, lad napisał:

Akurat Shankly to wbrew pozorom najmniej hejtowana legenda czy ikona Liverpoolu. To zawsze był człowiek z klasą i bywał częstym gościem na Goodison po tym jak zbanowali go na Anfield ;)

 

Zatem Preston. Mam taka wizje, ze będą do nas trafiali zawodnicy niedoceniani, za nieduże pieniądze i głównie Wyspiarze. Produkcja młodych Lillywhites tez oczywiście będzie miała miejsce w Akademii, która docelowo będzie najlepsza szkółka na Wyspach :matrix:

 

Hmmm, a może zamiast 4-2-3-1 nawiązać do tych drugich Invincibles... rozkminię ten temat.

 

PFP Youth zobowiązuje? ;)

 

http://www.huffingtonpost.co.uk/2013/08/06/steward-horse-blackpool-preston_n_3711157.html#gallery/311755/1

 

Opozycja:

https://www.wprost.pl/kraj/10102118/nowoczesna-proponuje-250-zl-na-prawie-kazde-dziecko-lubnauer-to-byloby-tansze-niz-500.html

 

:D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...