Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, to koleś zawiózł Cię na dworzec autobusowy na al. Wilanowskiej ;) Jeśli miałeś wpisane dobrze w apce, to nie wiem jakim cudem mógł Cię źle zawieźć, nie patrzyłeś na trasę jaka Ci się wyświetlała w apce?

 

Ogólnie zareklamuj to, Uber bez żadnych problemów daje zwroty, więc najmniejsza reklamacja i 20 zł wraca na Twoje konto.

Odnośnik do komentarza

Nie patrzyłem :D Nie znam też na tyle Warszawy (jedynie ścisłe centrum i okolice stadionu ;) ), żeby wiedzieć czy dobrze. Na apce miałem "dworzec pkp" i tak też mu pokazałem po dotarciu na miejsce i mówił, że faktycznie i coś się musiało zjebać. Może ja coś źle wpisałem, ale na bank było dworzec PKP, a w tym miejscu nie było żadnych torów :P 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, jmk napisał:

Nie patrzyłem :D Nie znam też na tyle Warszawy (jedynie ścisłe centrum i okolice stadionu ;) ), żeby wiedzieć czy dobrze. Na apce miałem "dworzec pkp" i tak też mu pokazałem po dotarciu na miejsce i mówił, że faktycznie i coś się musiało zjebać. Może ja coś źle wpisałem, ale na bank było dworzec PKP, a w tym miejscu nie było żadnych torów :P 

Ale wiesz że w Wawie dworców PKP jest w ciul? :D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Keith Flint napisał:

Co wam wychodzi w tym teście?

 

Że strasznie dużo pytań.

 

1 minutę temu, Counter napisał:

Ej chłopaki, robił ktoś z Was już przegląd samochodu w tym roku? Poza opłatą przed badaniem zmieniło się coś?

 

Ja robiłem, poza opłatą z góry właściwie to samo.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Update mojego sejwa.

 

Jestem po 8 kolejkach. Po poradach @lada stworzyłem sobie drugą, zmodyfikowaną taktykę: na szpicy jest teraz fałszywa dziewiątka, OM cofnięty został do środka, a jego dwaj koledzy dostali zadania defensywne:

 

xWLGKiJ.jpg

 

Poprzedniej nie zarzuciłem: używam jej na drużyny z najwyższej półki. Efekty są, choć idealnie jeszcze nie jest :) W lidze idzie mi bardzo dobrze, nie przegrałem jeszcze od 1. kolejki niczego, wpadło jedynie 0-0 z Huddersfield (ale to był wielki fuks beniaminków). Odpadłem z Pucharu Ligi z Arsenalem po karnych (też miałem przewagę, ale Arsene wbił mi wyrównanie niedługo przed końcem meczu). Gorzej jest w lidze mistrzów: tam mam remis z Monaco i porażkę 1-3 po słabej grze z Red Bullem. W lidze jest tak:

 

YwKjuIQ.jpg?1

 

Ciekawostka: ManU jeszcze nie straciło bramki.

 

Ten intensywny futbol zbiera krwawe żniwa. Ciągle na l4 mam po 4-5 topowych graczy :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...