Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Feanor napisał:

lad, mógłbyś jeszcze raz pokazać tę Twoją taksę? Bo oszalałem, kupiłem fm2018 i chciałbym spojrzeć na coś uczonego w piśmie :)

Jak włączę kompa to wstawię, ale to naprawdę nic skomplikowanego ani spektakularnego :)

 

Ostatnio ja trochę zmodyfikowałem po klęsce w Hamburgu.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

też powoli wracam do FMa, no i nie mogę wyjść z podziwu dla mojego 18 letniego Węgra :o no naprawdę, myślę, że w ciągu 3-4 lat będzie jednym z najlepszych strzelców w jednej z 4 najsilniejszych lig europejskich :-k wciąż ciężko mi uwierzyć jakim cudem go ściągnąłem do Holandii, no ale okej, niech sobie u nas strzela :)

Nie wiem czy pamiętasz, ale jakiś czas temu wrzucałem 18-letniego Serba, którego ściągnąłem do Union. W debiutanckim sezonie w LM ma bilans 4m/8g :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

aha, no i jak napisałem, że coś za łatwy ten FM, to na ostatnie 6 meczów przegrałem 4 :/ 

 

ale założyłem sobie bardzo ambitnie taką ścieżkę:

 

- sezon 17/18: awans do Eredivisie (done)

- sezon 18/19: utrzymanie w Eredivisie (done)

- sezon 19/20: puchary (w trakcie realizacji, po połowie sezonu 3 miejsce)

- sezon 20/21: walka o mistrzostwo

- sezon 21/22: mistrzostwo i granie w LM dobre dobre

- od sezonu 22/23 chciałbym przejąć jakaś reprezentację (NIGDY nie prowadziłem żadnej reprezentacji w FM na poważnie :-k , chyba ze dwa razy tylko włączyłem żeby pokukać co i jak) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, beeres napisał:

 

U mnie to wygląda tak, że kiedyś, na studiach, potrafiłem wychodzić co drugi dzień na imprezę, weekendy to raczej każdy, obowiązkowo. A teraz... nie wiem czy dałbym radę chociaż jeden cały weekend tak poświęcić. Już nawet nie chodzi o czas, a o możliwości :) mojego organizmu i chęci.

Zapraszam na zlot, to się przekonasz czy jeszcze dasz radę urwać głowę od czwartku do niedzieli ;)

Odnośnik do komentarza

A ja czytając jaki to FM 2018 łatwy i w ogóle, kupiłem 17 za 40 zł, ale przez najbliższy tydzień nie będzie kiedy pograć (rozmowa kwalifikacyjna w piątek). Mogłem zostać przy 16, ale nie potrafiłem dograć 3 pełnych sezonów na jednym sejwie, a poza tym coś mi się zjebało, że nie mogłem wyświetlać statystyk podczas meczu.

Odnośnik do komentarza

Jak już się tak chwalimy FMem.

 

Na razie idzie mi nadzwyczaj dobrze w lidze - tabela. No i pan Candreva jest debeściak i jego mafia też. Szkoda mi tego Perisicia na lewym skrzydle, ale 70 baniek od PSG robi swoje, jeszcze się buntował i mi atmosferę popsuł w szatni, a jak go puściłem, to też się posypało, bo część osób popierała moją wcześniejszą decyzję, żeby go nie sprzedawać i ma teraz pretensję, że się ugiąłem pod presją... Na lewej za Perisicia będzie grał Thomasson, którego kupiłem z Nantes w zeszłym sezonie i nowy nabytek - Bittencourt (kupiony za 16,75 mln ojro). Szkoda tylko, że nie będziemy mogli z niego skorzystać w Lidze Europy. Do tego kupiliśmy za pół ceny (16,25 mln ojro)  obrońcę z Arsenalu i chyba dokonałem słabego transferu kolejnego obrońcy :-k Okienko się kończyło i nie było zbyt dużo czasu na skautowanie, skaut ocenił w pierwszym strzale dość wysoko, a po dopięciu transferu za 6,25 mln ojro trenerzy oceniają transfer jako niepotrzebny. Dam szansę pograć w tej rundzie i najwyżej pożegnamy się bez żalu po sezonie.

 

W pucharze Włoch gramy w półfinale z Milanem (druga para to Juventus - Atalanta). Po zajęciu trzeciego miejsca w grupie LM wylądowaliśmy w pierwszej rundzie eliminacyjnej EL z Viktorią Plzeń, więc myślę, że kolejna runda będzie nasza. Zostałem menago roku w PL, ale Nawałka dalej piastuje stanowisko selekcjonera pomimo kiepskiej postawy na MŚ i spadku z Dywizji A Ligi Narodów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Marvin napisał:

A ja czytając jaki to FM 2018 łatwy i w ogóle, kupiłem 17 za 40 zł, ale przez najbliższy tydzień nie będzie kiedy pograć (rozmowa kwalifikacyjna w piątek). Mogłem zostać przy 16, ale nie potrafiłem dograć 3 pełnych sezonów na jednym sejwie, a poza tym coś mi się zjebało, że nie mogłem wyświetlać statystyk podczas meczu.

 

Nie widzę związku :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak już jesteśmy przy sukcesach, to jakąś godzinę temu zakończyłem pierwszy semestr Italianistyki (po 10 latach przerwy stwierdziłem, że trzeba podjąć kolejną walkę o wykształcenie wyższe ;) ),  kończąc wysokim C, czyli 6.0 z Historii Półwyspu Apenińskiego :cool: 

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Feanor napisał:

Moja taksa jest taka:

 

uhQ5lPX.jpg

 

 

I sytuacja jest bliźniaczo podobna do realnego LFC. Młócę ManCity, remisuję z Victorią Pilzno (i to ledwo)... :)

Automatyczne role są zgodne z mentalnością, którą ustawiasz. Czyli na standardzie wszyscy ci zawodnicy mają wsparcie. Domyślam się, że to mylące (bo ja bym to rozumiał, że automatycznie = zależnie od sytuacji na boisku), ale warto to zapamiętać :)

 

Nic dziwnego, że dajesz radę z City a masz problem z głęboko broniącymi się zespołami. Masz bardzo mało ruchu w ofensywie - wszyscy biegną w jednym kierunku, nikt się nie cofa (ewentualnie czasem Ings, ale generalnie ma polecenie żeby atakować z nieco dalszej pozycji - dalej, to ten sam azymut czyli kierunek bramka) i o ile łatwo jest to wykorzystać przeciwko zespołom, które są ofensywnie nastawione i zostawiają bardzo dużo miejsca, o tyle zespołom które są nastawione na defensywę bardzo ułatwiasz pracę, bo nie ma żadnego elementu zaskoczenia.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

No i przy 4-2-3-1 środek pola raczej powinien być bardziej "sztywny" - wystarczy że czwórka z przodu odpowiada za kreowanie akcji. U mnie się super sprawdzali Segundo Volante i CM z opcją obrony.

 

I do Coutinho IMO lepiej pasuje SN z opcją wsparcia, niech trochę kombinacyjnie bardziej pogra :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...