Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Misiek napisał:

spojrzałem na datę w grze i myślę sobie skąd Ty kurwa masz Burton Albion w Statku Premiera. Dopiero po chwili zobaczyłem, że grasz w prasłowiańską wersję ;)

kupiłem najnowszą, ale grzeje mi się laptop i mnie wkurwia :D 

Odnośnik do komentarza

musisz Reaper stawać się lepszy w cs

jeżeli jakimś cudem przejdziesz próbę gówna i moczu i zakwalifikujesz się na szeroką ławkę rezerwowych zespołu A wtedy nasza drużyna będzie miała 3 z 5 osób w MT.

a to oznacza władzę absolutną

 

#CSF

 

(zamiast cmf)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Hawkeye napisał:

musisz Reaper stawać się lepszy w cs

jeżeli jakimś cudem przejdziesz próbę gówna i moczu i zakwalifikujesz się na szeroką ławkę rezerwowych zespołu A wtedy nasza drużyna będzie miała 3 z 5 osób w MT.

a to oznacza władzę absolutną

 

#CSF

 

(zamiast cmf)

Może lepiej Drużyna A a nie zespół:D Tylko murzyna ze smieszną fryzurą Wam brakuje:D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

urwanie głowy w piątek jest o tyle dobre, że sobota idzie na śmieci, ale jednak zostaje niedziela i 100% sprawności. bo gdyby w sobotę było pite, to niedziela na śmieci a w poniedziałek już do pracy...

 

więc dzień dobry się z Państwem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale dobre rzeczy się dzieją u mnie w Berlinie. Właśnie rozbudowaliśmy bazę treningowa i obiekty młodzieżowe, a za kilka miesięcy zakończy się rozbudowa stadionu (który nadal będzie najgorszy w Bundeslidze, ale to krok w dobra stronę :D). 

 

Poza tym tylko jakiś kataklizm mógłby przeszkodzić nam w wyjściu z grupy LM, która była bardzo mocna bo gramy z Milanem, Man United i Lyonem. 

 

Na mistrza to raczej jeszcze nie jest czas, ale chciałbym chociaż zdobyć Puchar Niemiec.

Odnośnik do komentarza

też powoli wracam do FMa, no i nie mogę wyjść z podziwu dla mojego 18 letniego Węgra :o no naprawdę, myślę, że w ciągu 3-4 lat będzie jednym z najlepszych strzelców w jednej z 4 najsilniejszych lig europejskich :-k wciąż ciężko mi uwierzyć jakim cudem go ściągnąłem do Holandii, no ale okej, niech sobie u nas strzela :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Misiek napisał:

Dokładnie, jak człowiek nie pracował to miał w nosie kiedy głowę urwał, a teraz to najchętniej bym na imprezy tylko w piątki chodził :)

 

U mnie to wygląda tak, że kiedyś, na studiach, potrafiłem wychodzić co drugi dzień na imprezę, weekendy to raczej każdy, obowiązkowo. A teraz... nie wiem czy dałbym radę chociaż jeden cały weekend tak poświęcić. Już nawet nie chodzi o czas, a o możliwości :) mojego organizmu i chęci.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...