Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się wszyscy chwalą to ja też, szykowałem się już do odejścia z BW Linz bo spadek z AusBuLi wydawał się pewny, ale postanowiłem dać szansę taktyce która sprawdzała się w 2. lidze i nagle odmiana, ostatnie 4 mecze - 3W 1R. Kapitalną formę złapał Toni Vastic (syn Ivicy) i jakoś zaczęło to wyglądać.

 

WtrHFuF.png

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

@schizzm a Tidala testowałeś? Bo audiofile narzekają na Spotify i Tidal podobno miażdży.

 

Z tego co się orientowałem, to różnica jest głównie między wersją premium i free na spotku - nie wiem jak wygląda w porównaniu z Tidalem.

 

A propos, kupiłem właśnie mixtracka, może się zmotywuję trochę do powrotu do muzy...

 

 

1 minutę temu, lad napisał:

Kupiłem se Car Mechanic Simulator 2018 na wyprzedaży :D

 

Grałem w 2015. Fajna zabawa, ale po 15-20h gra zaczyna się nudzić na maksa...

Odnośnik do komentarza

Ło kurwa, ale Czorna Pantera rozpierdoliła w weekend Box Office, 220 baniek :o

dla porównania:


Wonder Woman $103 mln
Justice League $93 mln (btw, JL zarobiło 228 mln łącznie w USA, także BP to przeskoczy za chwile)
Civil War $179 mln
Avengers $207 mln
Star Wars The Last Jedi $220 mln
Deadpool $132 mln

 

Ale ta poprawność polityczna się opłaca :keke:

Odnośnik do komentarza

Kurde ja to mam pecha;) Teraz pociag ekstra, gniazdka, czysto miejsca sporo...dwie osoby w przedziale razem ze mna i... Okazało sie, ze sie znamy :D To byl moj 'u rzedu' pierwszy psycholog z hematologii, kiedy tam pierwszy raz trafilem:D 

 

Przegadalismy cale 6h... Prad, baterie na maksa, powerbanki i po co ;)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

Najlepsze w tym filmie "trzy billboardy" jest to, że nie mam kompletnie pojęcia co to za film, kto tam gra, czy o co tam chodzi :kekeke: W środę się chyba wybiorę i spodziewam się wszystkiego i niczego ;) 

 

Serio Cię to ominęło? Czy nie rozpoznałeś McDormand czy Harrelsona?

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

4. Sudecka Zyleta za mna :) to moj pierwszy start w tej imprezie :) dystans 47km, suma podejsc 1860m, 13,5h na trasie :D ale bylo super :)

chociaz impreza byla w sobote, to jeszcze dzis czuje wszystkie miesnie i wyglada na to ze rekonwalescencja nie skonczyla sie wczoraj jak planowalem, ale dzis rowniez bede duuuuzo odpoczywal :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Serio Cię to ominęło? Czy nie rozpoznałeś McDormand czy Harrelsona?

Nie wiem kto to ten McDormand, a Harrelsona znam, ale pewnie trudno mi było ich rozpoznać, jak nigdzie nie widziałem ani trailera ani plakatu :-k Pierwszy raz o nim usłyszałem jak szwagierka wróciła z seansu dwa tygodnie temu ;) 

 

Ale nie powiem, tęskno mi za Cinema City Unlimited :sad: Niby na upartego nie ma problemu u nas z chodzeniem do kina, rodzice mieszkają 500 m od CC, więc podrzucać im dzieciaka nie problem, ale młody zaczął chodzić spać o 18-19, więc usypianie go u rodziców a później przewożenie do siebie nie jest najlepsze dla nikogo.

Odnośnik do komentarza
czolem!
 
4. Sudecka Zyleta za mna to moj pierwszy start w tej imprezie dystans 47km, suma podejsc 1860m, 13,5h na trasie ale bylo super
chociaz impreza byla w sobote, to jeszcze dzis czuje wszystkie miesnie i wyglada na to ze rekonwalescencja nie skonczyla sie wczoraj jak planowalem, ale dzis rowniez bede duuuuzo odpoczywal
I tak szacun
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

O.o

 

Fargo nie widziałeś :D ? Ani czegokolwiek braci Coen?

No dobra, jak wklepałem w google to kojarzę z twarzy, tylko z nazwiska nie znałem jej ;) Ja jestem filmowym ignorantem, lubię oglądać, ale nie znam tych wszystkich nazwisk, kto ile nagród pozdobywał itd.

 

Odwieczne problemy open space - wchodzę do biura, włączam grzanie, robi się przyjemnie ciepło. Wchodzi taka gruba laska ze sprzedaży, wyłącza grzanie i otwiera okno :/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...