Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

>2018

>chodzenie do kina

 

Oglądanie filmu w kinie jest absolutnie najgorszym sposobem oglądania filmów. No, może poza oglądaniem jakiejś chujowej kopii na komórce. Serio, kina to największy chuj oszustwo jakie może być – nie dość, że płacisz w chuj siana za bilet, to jeszcze przez pół godziny oglądasz reklamy, a potem zawsze znajdzie się jakiś zjeb, który zamiast oglądać gapi się w telefon.

 

Kino=hiv

  • Lubię! 6
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hajd napisał:

>2018

>chodzenie do kina

 

Oglądanie filmu w kinie jest absolutnie najgorszym sposobem oglądania filmów. No, może poza oglądaniem jakiejś chujowej kopii na komórce. Serio, kina to największy chuj oszustwo jakie może być – nie dość, że płacisz w chuj siana za bilet, to jeszcze przez pół godziny oglądasz reklamy, a potem zawsze znajdzie się jakiś zjeb, który zamiast oglądać gapi się w telefon.

 

Kino=hiv

Najgorsze, że własnego popcornu nie można przynieść. :keke:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gacek napisał:

O jak miło, przez te rozważania tio o wyższości jednej bazy nad drugą odkryłem, że z UŚ mam dostęp do trzech różnych, z pracy do kolejnego, wychodzi na to, że czekają mnie spore oszczędności na tym polu :D

Podejrzewam, że Ty potrzebujesz bardziej wypasionej w moduły wersji więc płaciłbyś jeszcze więcej niż ja :) Ale gdzieś przeczytałem, że stawka godzinowa dla klienta wynosi mniej więcej tyle co miesięczna płatność za licencje więc w poprzednich latach miałem za niskie ceny :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, tio napisał:

Podejrzewam, że Ty potrzebujesz bardziej wypasionej w moduły wersji więc płaciłbyś jeszcze więcej niż ja :)

True that, a do pełnego komfortu pracy potrzebowałbym co najmniej dwóch wersji, bo jedna ma IMO lepsze komentarze, a druga więcej różnych publikacji. Dostęp do tych trzech różnych z samego UŚ to pewnie wydatek rzędu 10/20k zł w skali roku.

Że też ja tego wcześniej nie sprawdziłem :doh:

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hajd napisał:

>2018

>chodzenie do kina

 

Oglądanie filmu w kinie jest absolutnie najgorszym sposobem oglądania filmów. No, może poza oglądaniem jakiejś chujowej kopii na komórce. Serio, kina to największy chuj oszustwo jakie może być – nie dość, że płacisz w chuj siana za bilet, to jeszcze przez pół godziny oglądasz reklamy, a potem zawsze znajdzie się jakiś zjeb, który zamiast oglądać gapi się w telefon.

 

Kino=hiv

Protip: małe kina studyjne. Ba, nawet z tego co pamiętam na Muranowie nie ma reklam.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko zdać raport z 6-godzinnej podróży samolotem z 6-miesięcznym dzieckiem. 

 

Płacz: <1 min

Bawienie się: ok. 40 min

Uśmiechanie się do Pani obok: 25 min

Spanie: 5 h

 

dziecko obok trochę gorsze ma statystyki, ale i tak na 6 godzin lotu było może ze 20 min płaczu, więc raczej bez tragedii.

 

Połażone po Doha, za 2h spadamy na lotnisko na docelowy lot :) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

>2018

>chodzenie do kina

 

Oglądanie filmu w kinie jest absolutnie najgorszym sposobem oglądania filmów. No, może poza oglądaniem jakiejś chujowej kopii na komórce. Serio, kina to największy chuj oszustwo jakie może być – nie dość, że płacisz w chuj siana za bilet, to jeszcze przez pół godziny oglądasz reklamy, a potem zawsze znajdzie się jakiś zjeb, który zamiast oglądać gapi się w telefon.

 

Kino=hiv

 

Szanuje paste

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

>2018

>chodzenie do kina

 

Oglądanie filmu w kinie jest absolutnie najgorszym sposobem oglądania filmów. No, może poza oglądaniem jakiejś chujowej kopii na komórce. Serio, kina to największy chuj oszustwo jakie może być – nie dość, że płacisz w chuj siana za bilet, to jeszcze przez pół godziny oglądasz reklamy, a potem zawsze znajdzie się jakiś zjeb, który zamiast oglądać gapi się w telefon.

 

Kino=hiv

Chyba że chodzisz w środy i nie wchodzisz na reklamy :D

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...