Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, me_who napisał:

Ja do Chemnitz mam spory sentyment, bo jeździłem tam regularnie przez kilka lat. Co prawda wtedy to było Karl-Marx-Stadt, ale obok Norymbergi, to miasto w Niemczech, w którym byłem najczęściej. Oczywiście nie liczę malutkiego Zschopau, w którym mój ojciec pracował i jeździłem do niego ferie/wakacje.

W ogóle jak tak lubisz góry, to Erzgebirge jest fajne do takich pieszych wycieczek i Chemnitz ideolo baza wypadowa.

teraz juz wiem :) Artur wlasnie sporo opowiadal wczoraj o tym rejonie  :) wiec pewnie go tam bede odwiedzal ;) zwlaszcza, ze on tez pies na gory - chyba jeszcze bardziej niz ja

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

O, w Clyde grałeś. Też fajna kariera tam była, gdzie niejaki Roker Parejro, Polak z dziada przadziada, kręcił mi kosmiczne staty :)

No niestety po instalacji patcha z lidera spadłem na ostatnie miejsce xD Tradycja w FM.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Fenomen Jak już tam będziesz to polecam podjechać pociągiem do Augustusburga, gdzie ze stacji wjeżdża się taką fajną kolejką zębatą na zamek, gdzie jest dojebane muzeum motocykli . Potem można wsiąść w pociąg, dojechać do Cranzahl i stamtąd wąskotorówką do Oberwisenthal, a tam pochodzić po górach. Wycieczka na cały dzień.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Fenomen napisał:

Samo Chemnitz sprawia raczej wrazenie smutnego i ponurego miasta. Przynajmniej takie bylo moje wrazenie, gdy przejezdzalem tamtedy, a juz kilka razy mialem okazje.

Co innego rejon. Chemnitz to przeciez Saksonska Szwajcaria :)

 

Gdybyś mówił takim zjebanym językiem też byś sprawiał wrażenie ponurego ;)

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, me_who napisał:

@Fenomen Jak już tam będziesz to polecam podjechać pociągiem do Augustusburga, gdzie ze stacji wjeżdża się taką fajną kolejką zębatą na zamek, gdzie jest dojebane muzeum motocykli . Potem można wsiąść w pociąg, dojechać do Cranzahl i stamtąd wąskotorówką do Oberwisenthal, a tam pochodzić po górach. Wycieczka na cały dzień.

Propsy, dziekowac.

Aczkolwiek podejrzewam, ze jak juz tam pojade do kumpla to on na pewno wykombinuje przynajmniej pare fajnych tras. Tam nie tylko spacer, ale tez duzo dobrego wspinu, wszak to juz w zasadzie Frankenjura.

A przez Chemnitz bede przejezdzal pewnie w drodze do Wloch na majowke. Raczej nie wczesniej :sad:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

Ale sie dojebałem. Jak przełykam śline to mnie boli tył czaszki :keke: Jeszcze dzisiaj do pracy i do kina i mam zamiar przeleżeć weekend w łóżku...

 

Dzień 

Swoją drogą w robocie doszedłem do momentu, że mam napisać aplikacje webową. Pierwszy projekt w którym mam teoretycznie wolną ręke.

o, w czym będziesz pisał?

Odnośnik do komentarza

Scorpio ja mam jedno i... nie działa, bo gdzieś przewód w bloku jest jebnięty - o czym nie wiedzialem, kupując mieszkanie. W związku z tym z pionu na korytarzu mam doprowadzony internet dziurą w ścianie nad drzwiami, gdzie stoi router. Nie muszę chyba mówić, jak bardzo zakłócony jest sygnał Wi-Fi...

Odnośnik do komentarza

To slabo :/

 

U mnie monter od internetu na pewno grzebal tylko przy jednym gniazdku (tym ktore dziala i z ktorego mam wifi). Drugiego nie ruszal i sie zastanawiam czy w ogole powinienem miec sygnal w tym gniazdku, czy to jednak ta sama siec, wiec sygnal powinien tez tam byc? :/

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Hidalgoo napisał:

o, w czym będziesz pisał?

 

Laravel i Vue.

Aczkolwiek oczywiście okazało się to wszystko debilizmem. Mam stworzyć konfigurator produktu.....tylko, że tych produktów mamy w firmie 20 na krzyż (żartuje...koło 60) czyli koniec końców jak to tutaj, strzelanie z armaty do mrówek :keke:

Odnośnik do komentarza

PiS zachciał też rządzić koszykówką w Polsce.

 

Liga nie mogła znaleźć sponsora po tym jak Tauron odpuścił z kasą dla tych amatorów. Wczoraj prezesem ligi ogłoszono Radosława Piesiewicza (były wiceprezes PZPS, zrezygnował ze stanowiska po tym jak CBA zaczęło mu się bliżej przyglądać) i... BOOM, zaledwie po jednym dniu, nowy prezes zdołał znaleźć sponsora, Energa :keke: Takich ludzi potrzebuje polska koszykówka!

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...