Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, T-m napisał:

Ale mnie mój pracodawca w chuja zrobił. Miał być piatek wolny za sobotę, a oni zmienili to w grudniu i kurwa odbieramy 16 lutego... co to jest kurwa 16 lutego? o.O

Dwa dni po walentynkach i dzień przed moimi urodzinami :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

Idiotyzm ten rejestr

Bo ja wiem, jestem ostrożnym zwolennikiem tego rejestru. Muszę się jednak przyznać, że byłem większym do czasu, aż nie znalazłem wpisu gościa karanego za gwałt z datą czynu krótko po swoich 17 urodzinach na osobie poniżej 15 roku życia. Nie chcę być adwokatem diabła, ale potrafię sobie wyobrazić więcej niż jeden scenariusz zdarzeń, jaki zakładają wszyscy zainteresowani rejestrem.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno, zresztą sam widziałeś, że już się coś takiego zaczyna. Nie uważam, byśmy w tej sprawie byli wypracować zgodne stanowisko, bo i karniści mają co do tego wątpliwości - ścierają się zwolennicy represyjności kary ze zwolennikami poprawy szans skazanych na rehabilitację czy resocjalizację. Mnie jest w przypadku przestępstw przeciwko wolności seksualnej bliżej do tych pierwszych.

Z drugiej strony ograniczenie tego rejestru do jakiegoś rozsądnego kompromisu typu "jedynie dyrektorzy szkół, kuratoria, organizatorzy kolonii itp." (czyli ci, którzy mają ustawowy obowiązek zapoznać się z rejestrem) byłoby IMO fikcją, kto by chciał zajrzeć do rejestru w poszukiwaniu ludzi ze swojego miasta, i tak by zajrzał.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wolałbym by nie było takiego rejestru, bo nawet jeśli parę tylko przypadków z tego powodu się wydarzy, to dalej to nakręcanie kolejnej tragedii. Ciężko mi powiedzieć jaki mechanizm miałby funkcjonować, zresztą nie ma pewnie takowego, ale na pewno to nie jest rozwiązaniem.

 

@me_who są imiona i nazwiska, oraz miejsce urodzenia + zdjęcie, data urodzenia, płeć i nazwisko rodowe.

Odnośnik do komentarza

IMO- do takiego rejestru jak już to powinny mieć dostęp tylko instytucje- jakieś szkoły, przedszkola, urzędy i temu podobne. Na pewno nie wszyscy. Nie chodzi mi o jakąś ochronę tych osobników, ale coś w końcu się zadzieje i będzie heca. 

Odnośnik do komentarza

ech, myslalem, ze wspolpracuje z powazna redakcja powaznego czasopisma, za jakie uwazalem npm...

wczoraj rano dostalem maila, zebym do 22 przygotowal artykul do marcowego wydania, a przed chwila przyszedl mail, ze na wczoraj potrzeba zajawke, bo artykul pojdzie juz do numeru lutowego :D szybko szybko, hurr durr dedlajny :P

chyba bede musial zweryfikowac swoje zdanie o nich :D

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...