Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko hajsy xD

 

Gość potrafi zrobić kilkanaście (albo kilkadziesiąt nawet) tysięcy w miesiąc na czysto pijąc alko z kumplami i to transmitując. Wiadomo, raczej nikt normalny na to by nie poszedł, bo konsekwencje, ale jeśli gość nie ma pomysłu na życie to... trafił idealnie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie bawią te komentarze typu "internet miał być pięknym miejscem", "nie chce żyć na tej planecie", "zakażcie mu internetu".

 

NO JA PIERDOLE.

 

Pomijam to, że jak ktoś chce to co za różnica, że jak ma widownie to niech i pokazuje sranie ziemniakami byleby nie łamał prawa, że internet daje też dowolność przewijania i olewania czegoś w przeciwieństwie do telewizji. Ale kurwa, serio wszyscy Ci jęczący ludzie są tak ambitnymi jednostkami, że krytykują takich danielów i innych? Rozumiem, że nikt dla rozrywki z tych krytykujących nie widział z radością ani jednego filmu a la Stefan Seagal albo nie gra w odmóżdżające gry? Nope, w tygodniu tylko 1 z 10, national geographic, a na weekend opera i galeria sztuki :roll:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Zawsze mnie bawią te komentarze typu "internet miał być pięknym miejscem", "nie chce żyć na tej planecie", "zakażcie mu internetu".

 

NO JA PIERDOLE.

 

Pomijam to, że jak ktoś chce to co za różnica, że jak ma widownie to niech i pokazuje sranie ziemniakami byleby nie łamał prawa, że internet daje też dowolność przewijania i olewania czegoś w przeciwieństwie do telewizji. Ale kurwa, serio wszyscy Ci jęczący ludzie są tak ambitnymi jednostkami, że krytykują takich danielów i innych? Rozumiem, że nikt dla rozrywki z tych krytykujących nie widział z radością ani jednego filmu a la Stefan Seagal albo nie gra w odmóżdżające gry? Nope, w tygodniu tylko 1 z 10, national geographic, a na weekend opera i galeria sztuki :roll:

Mnie taka krytyka śmieszy ż zupełnie innego powodu. Mianowicie wszyscy ci, którzy piszą jakie to chujowe wrzucają mu kolejne złotówki do skarbonki. Wiele razy trafiłem na jakąś żenadę właśnie przez to że ktoś dla jaj wrzucił na forum, czy w jakimś serwisie (najczęściej chyba na sadisticu) i potem ktoś taki trzepie kasę na tym, że jest chujowy, bo wyłącznie dla jaj, ale jednak wiele osób przekaże, czy wklei linka i kolejne wyswietlenia gotowe. Jak mi się coś nie podoba to po prostu wyłączam i nie reklamuję dalej.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak na początku szału na jego transmisje dało się na wykopie na czarną listę tag #danielmagical i praktycznie było pusto na mikroblogu w gorących :D

 

No, ale nadal :

Popularne tagi

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2017 o 18:26, kuab napisał:

Założyłem RYMa, @schizzm, @Keith Flint i reszta, dodawajcie!

https://rateyourmusic.com/~kuab1313

Niby mam konto na RYM-ie, ale go nie używam, musiałbym tam zrobić gigantyczny update. Tzn. RYM-a samego w sobie wykorzystuje do wyszukiwania nowych rzeczy, ale nie integruje tego ze swoim loginem ;) 

W dniu 10.12.2017 o 19:00, Reaper napisał:

RYM is so 2007 :roll: 

No przecież RYM właśnie teraz ma jeszcze większy sens istnienia niż w tym 2007 roku. Biorąc pod uwagę mnogość wykonawców muzycznych ta ogromna baza danych sprawdza się znakomicie jako źródło odkrywania nowych rzeczy, czy w ogóle do jakiegokolwiek "odnajdywania" się w muzyce :).

Godzinę temu, jmk napisał:

Toć ja przecież mam SF4 w wersji Ultra ;).

 

W ogóle to postanowione, do końca roku kupuję PUBG-a.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...