Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się, że wykładowca, który odwołał w ostatniej chwili wykład w środę został dźgnięty nożem w drodze do domu poprzedniego dnia i nie przyszedł, bo mu się szwy rozerwały :kekeke: Jakiś koleś próbował ukraść torebkę kobiecie, która szła koło niego i wyciągnął nóż, po czym wykładowca odepchnął kobietę i sam dostał, a złodziejaszek spierdolił z niczym. No ale nic poważnego mu się nie stało, tzn. rana małej głębokości, ale wystarczająco duża, żeby to uznali za dźgnięcie.

Odnośnik do komentarza

Ostatni raport z mojej gry w Civilization 5.

 

Jak zapowiedziałem, wynaleźliśmy internet przed końcem lat 60-tych. Bez armii, ale z potężnymi sojuszami opartymi o wymianę handlową, zdobywaliśmy przewagę technologiczną i dyplomatyczną, gdy inni toczyli wojny i wydawali fortunę na zbrojenia. Polska zdołała zająć mniej więcej terytorium obecnej Rosji, zaś my pod względem terenu zajmowaliśmy odległe, dwunaste miejsce. Na nim mieszkało jednak... najwięcej ludzi na świecie. Każdy skrawek naszej ziemi był zagospodarowany. Nie było żadnego pola bez ulepszenia. Pierwsze dwa głosowania na lidera w ONZ (co oznacza zwycięstwo dyplomatyczne) nie wyłoniły tryumfatora - Polska i Aztekowie (my) zgromadzili po 8 głosów. Próbowałem kupić głos Arabów i Etiopczyków, jednak nawet za kilka tysięcy sztuk złota nie byli skłonni do korupcji. W międzyczasie Amerykanie zaczęli nam grozić palcem. Palec ten szybko schowali, gdy zobaczyli azteckie rakiety z ładunkiem nuklearnym wycelowane w Chicago i Waszyngton. Co ciekawe - dwie najpotężniejsze cywilizacje: Polska (militarnie) i Aztekowie (gospodarczo i naukowo) były w większości... hinduistyczne. Ten egzotyczny hinduistyczny sojusz dwóch potęg rzucił cały świat na kolana. Pozostało jednak okazać się lepszym od Polaków. Wiadomo, że nie mieliśmy z nimi szans jeśli chodzi o liczebność wojsk, natomiast kilka pocisków atomowych (w bazach - nigdy nie zostały odpalone) nieco zmiękczyło Kazimierza i sam oddał hold prezydentowi Montezumie. Wraz z rozwojem siatki szpiegowsko-dyplomatycznej, nasi wysłannicy w Mekce oraz Waszyngtonie zyskali dla nas po jednym delegacie. Ostatecznie, w 2019 roku dwunastu delegatów na forum ONZ uznało Azteków za liderów światowego porządku. Odnieśliśmy zwycięstwo dyplomatyczne. Zdecydowałem się grać dalej, dopóki nie ukończę statku kosmicznego. Miało to miejsce kilka lat później. Największym osiągnięciem jednak jest to, że wygraliśmy nie prowadząc ANI JEDNEJ bitwy. Było to zwycięstwo bez rozlewu krwi. Czysta, dyplomatyczno-gospodarczo-naukowa gra. To był mój cel i się udało go zrealizować. Aztekowie wygrali rozumem, nie mięśniami.

 

KxvYWsx.jpg

  • Lubię! 8
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...