Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kuchar napisał:

Szukam teraz z Olką, na razie w fazie rozeznania, mieszkania w Warszawie. Byliśmy/jesteśmy mocno przywiązani do Bemowa, ale mamy cholernie daleko do pracy i jednak dojazd to jest jakiś dramat. Jeszcze kilka lat temu mi to nie przeszkadzało, teraz spędzam za dużo czasu w drodze. Muszę zerknąć na ten Targówek. 

Jakbyś chciał się coś więcej dowiedzieć, szczególnie o Osiedlu Wilno, to wal śmiało :)

Odnośnik do komentarza

Podaj swoją propozycję zespołu, który twoim zdaniem najciekawiej byłoby objąć w trybie myGM lub myLeague w NBA 2K18. Chcesz od razu walczyć o mistrzostwo, zbierać assety, a może jesteś wyznawcą religii Sama Hinkiego i zrobisz największą przebudowę w historii NBA? Opisz w kilku/kilkunastu zdaniach swoją wizję obejmowanego zespołu i potencjalnych w nim zmian. Nagrodzimy najciekawszą, najbardziej kreatywną odpowiedź.
Swoje zgłoszenie (nazwa zespołu i kilka zdań o wizji jego prowadzenia) wyślij na adres bartoszbielecki92@gmail.com. Na maile czekamy do 28.10.2017, do godziny 23:59.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Bardziej stolarką, cieślą był mój dziadek, którego nie zdążyłem poznać.

 

W sumie to stolarka bardziej pasuje. Ile kosztowałoby zrobienie czegoś takiego? https://www.amazon.de/Wandhalter-Wandhalterung-für-3-Snowboards/dp/B076G23MC9/ref=lp_3024419031_1_8?s=sports&ie=UTF8&qid=1508607911&sr=1-8

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...