Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Brachu, jest gdzieś tutorial jak w Elite się przyłączyć do skrzydła Husarii, żeby to było widoczne jak w przypadku Twojego sigu?

Wyleciałem hen daleko w eksplorację, ale zebrałem już na tyle dużo danych, że po powrocie w okolicach weekendu chciałbym wreszcie zainwestować w dobry sprzęt do bitew kosmicznych i dołączyć do obecnych wydarzeń.

Odnośnik do komentarza

Brachu, jest gdzieś tutorial jak w Elite się przyłączyć do skrzydła Husarii, żeby to było widoczne jak w przypadku Twojego sigu?

Wyleciałem hen daleko w eksplorację, ale zebrałem już na tyle dużo danych, że po powrocie w okolicach weekendu chciałbym wreszcie zainwestować w dobry sprzęt do bitew kosmicznych i dołączyć do obecnych wydarzeń.

Na pewno ustawiasz to na inara.cz w zakładce nie pamietam której. Teraz w pracy nie mam jak sprawdzić w komie
Odnośnik do komentarza

 

 

Z nieodpłatnego wstępu do ZOO korzystają:
  • dzieci do lat 3,
  • osoby posiadające Kartę Polaka*
  • osoby po 70 r. ż.*

WUT? :o Z jakiej racji? Ciekawi mnie jakie było uzasadnienie podjęcia decyzji, że osoby posiadające Kartę Polaka wchodzą do warszawskiego zoo za darmo? :-k

Odnośnik do komentarza

 

Z nieodpłatnego wstępu do ZOO korzystają:
  • dzieci do lat 3,
  • osoby posiadające Kartę Polaka*
  • osoby po 70 r. ż.*

WUT? :o Z jakiej racji? Ciekawi mnie jakie było uzasadnienie podjęcia decyzji, że osoby posiadające Kartę Polaka wchodzą do warszawskiego zoo za darmo? :-k

 

Oglądać swoich kolegów z kartą ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...