Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale Conrado Moreno to piękny, szczery autentyk :wub:, natomiast pan Ząbek z Rogalską to fejk na kilometr :P

 

Jakby naprawdę z całej siły walnęła otwartą ręką w gwóźdź stojący sztorcem z deski, to by jej receptory bólowe się odezwały jakby przeszedł całą rękę i dziubnął w oko :P No i zatykanie rany na ręce palcem pana Ząbka by nie pomogło, i po szoku wywołanym wyrzutem adrenaliny by sikała po chwili krwią na wszystkie strony (wszystkie poradniki pierwszej pomocy mówią by nie usuwać ciała obcego z rany).

Popraw mnie jesli sie myle, ale w środkowej czesci dloni chyba ani nie ma specjalnie dużo włókien nerwowych ani nie są specjalnie ukrwione :-k W każdym razie nie wydaje mi się, żeby w przypadku przebicia miala sikac krew :-k

 

 

No trochę wyolbrzymiałem dla efektu, tak czy inaczej (obejrzałem powtórkę specjalnie wczoraj), uderzenie z taką siłą, tym bardziej że jej rękę trzymał Ząbek powinno przebić rękę na wylot.

 

 

 

Tak jak mówiłem - kłamca Gacek nie ma jak się obronić, sprawa pod dywan. Dziękuję, dobranoc :).

Dzień dobry

Mnie ta sprawa nie interesuje

 

A mnie nie interesuje, co ciebie interesuje. Możesz sobie vdv dodać na plonklistę, nawet ci mogę pokazać gdzie to zrobić.

 

Po meczu u nas to Kazachowie zwinęli się od razu po gwizdku do szatni więc i nie było z kim fajki pokoju wypalić. Ale przed meczem nastąpiła przyjazna wymiana proporców.

No ale to ja właśnie o tym mówię - ja nie krytykowałem zachowania polskich piłkarzy, tylko piłkarzy w ogóle. W tym przypadku to Kazachowie też się zachowali nie tak.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...