Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej do tego kolca co wbiła sobie w rękę prowadząca nakierowana przez magika nawiązywałem, ale też złoto

 

https://www.youtube.com/watch?v=qxxGMmWWKqE

 

są tutaj dwie świetne rzeczy - rzecz pierwsza to jest taka, że ten wjeżdża skuterem w publikę, jeszcze nie zdążył powiedzieć "kurwa przepraszam jesteście cali" a jeden bohater już klaskał :D wszyscy zesrani i ten jeden mistrz połapał się czego jest świadkiem i natychmiast nagrodził to brawami :eusa_clap:

druga rzecz jest taka, że jak główny bohater roztrzęsiony mówi "widzicie za bardzo gazu dałem i wszystko... kuuurwa przepraszam, przepraszam naprawdę... {pauza} jest mi naprawdę strasznie wstyd ale... dobrze, ze nie wjechałem ale mogłem kurczę kogoś zabić tutaj no"

Skuterem XDDD mówi, że skuterem przy 10km/h maks mógł kogoś zabić XD

 

jeszcze to jak mówi 'no nie jestem w stanie teraz brać udziału w tym programie', mówi to takim tonem i z taką łatwością, jakby to zaplanował bo naprawdę mu sie wcześniej nie chciało tu przychodzić, ale agent powiedział, że musi i chuj. To był więc jego sposób na wykręcenie się od wywiadu.

Odnośnik do komentarza

bardziej do tego kolca co wbiła sobie w rękę prowadząca nakierowana przez magika nawiązywałem, ale też złoto

 

 

 

są tutaj dwie świetne rzeczy - rzecz pierwsza to jest taka, że ten wjeżdża skuterem w publikę, jeszcze nie zdążył powiedzieć "kurwa przepraszam jesteście cali" a jeden bohater już klaskał :D wszyscy zesrani i ten jeden mistrz połapał się czego jest świadkiem i natychmiast nagrodził to brawami :eusa_clap:

druga rzecz jest taka, że jak główny bohater roztrzęsiony mówi "widzicie za bardzo gazu dałem i wszystko... kuuurwa przepraszam, przepraszam naprawdę... {pauza} jest mi naprawdę strasznie wstyd ale... dobrze, ze nie wjechałem ale mogłem kurczę kogoś zabić tutaj no"

Skuterem XDDD mówi, że skuterem przy 10km/h maks mógł kogoś zabić XD

 

jeszcze to jak mówi 'no nie jestem w stanie teraz brać udziału w tym programie', mówi to takim tonem i z taką łatwością, jakby to zaplanował bo naprawdę mu sie wcześniej nie chciało tu przychodzić, ale agent powiedział, że musi i chuj. To był więc jego sposób na wykręcenie się od wywiadu.

trzeba będzie mandat wypisać :keke:

Odnośnik do komentarza

No ale Conrado Moreno to piękny, szczery autentyk :wub:, natomiast pan Ząbek z Rogalską to fejk na kilometr :P

 

Jakby naprawdę z całej siły walnęła otwartą ręką w gwóźdź stojący sztorcem z deski, to by jej receptory bólowe się odezwały jakby przeszedł całą rękę i dziubnął w oko :P No i zatykanie rany na ręce palcem pana Ząbka by nie pomogło, i po szoku wywołanym wyrzutem adrenaliny by sikała po chwili krwią na wszystkie strony (wszystkie poradniki pierwszej pomocy mówią by nie usuwać ciała obcego z rany).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...