Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,hildeberto-pereira-przeszedl-operacje-kolana,artykul,810647,1,721.html

 

No proszę, gwiazda Legii Hildeberto podczas testów medycznych miał 19% tkanki tłuszczowej. Ja według dzisiejszych pomiarów mam 17%, a wyglądam niemal jak zawodnik sumo. Teraz nic tylko poprawić kopanie piłki i kariera stoi otworem

Odnośnik do komentarza

6. Japońskie dzieci w zeszły piątek wróciły do szkoły. Jest to okres największej ilości samobójstw popełnianych przez nieletnich. Dlatego celebryci włączyli się do akcji. Zapraszali dzieci do wspólnego odwiedzenia Tokyo ZOO po zajęciach. Napięcie wśród młodzieży w czasie pierwszego dnia powrotu do szkoły jest bardzo duże, przez całe wakacje musiały prowadzić dzienniki, wykonywać zadane prace domowe i przygotowywać się do nadchodzących egzaminów.

Statystyki pokazują, że 1 września ilość targnięć na własne życie jest 3 krotnie wyższa niż w inne dni w roku. Średnio 500 dzieci i młodzieży popełnia rocznie samobójstwo.

https://www.wykop.pl/wpis/26561395/kolejna-porcja-wiadomosci-z-japonii-1-korea-polnoc/

:|

 

Chociaż w Personie 5 nie musiałem nic robić w wakacje ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde starsza córka z zona zostały w szpitalu, jakieś zmiany w jamie brzusznej w środę rezonans magnetyczny,siedzę i płacze kurwa powinienem być silny aby zająć się młodsza córka, a jestem bezradny jak dziecko:(

Dasz radę a na końcu okaże się że to nic poważnego. Trzymamy kciuki

Odnośnik do komentarza

Kurde starsza córka z zona zostały w szpitalu, jakieś zmiany w jamie brzusznej w środę rezonans magnetyczny,siedzę i płacze kurwa powinienem być silny aby zająć się młodsza córka, a jestem bezradny jak dziecko:(

Będzie dobrze! Pozytywne myślenie!

Odnośnik do komentarza

Płatność gotówką to może i 2 sekundy dłużej, ale z kolei często (zwłaszcza w marketach) terminale mają swoje humory i trzeba np. czekać kilkadziesiąt sekund na autoryzację.

2 sekundy? To ciekawe, szczególnie, jak jakaś starsza babcia szuka drobnych 10 minut, rozsypując wszystko, co ma w portfelu :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

A brak Maryni FFL to kolejny przejaw dyskryminacji środowiska fantastów, tym bardziej zasmucający, ze dokonany rękoma jednego z nich :(

 

 

krzysfiol, miała być marynia o fuzbolowym fantasy, nawet już miałem ją w głowie :(

 

Myślę, że zawieszenie Howarda na 2 mecze powinno go czegoś nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...