Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się :). Batman Arkham Knight zrobiony na 100%, prawdziwe zakończenie odblokowane :D. Czy to najlepszy Batman? Chyba tak... Fabularnie moc, gameplay'owo też. Jedynie nie przebija klimatu Asylum, no ale to chyba jest niemożliwe (te odkrywanie tajemnic Asylum, jego "pacjentów", odsłuchiwania przwsluchan... no sam miód :)). Gra trafia do mojego top ever, mało w co się tak dobrze bawiłem. Toteż kto nie grał, to grać - tytuł must play. Kto się odbił (Hajd ;)), jak ja na początku, przemoc się i grać dalej, tytuł oddaje wszystko z nawiązką. Póki co mój najlepszy zakup na PS4.

 

A... Oczywiście wcześniej warto zapoznać się z fabułą Arkham City, bo bez tego to trochę kontekstu zabraknie

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedłem dwa razy, zawsze zachwycony tempem, badassowaniem Batmana i fabułą. Niedawno zaliczyłem pierwszy sezon od Telltale, ciekawa rzecz, acz jedynie w promocji warta zakupu. Na dniach wychodzi drugi sezon i chyba poczekam do wszystkich epizodów :-k

 

Tymczasem ponoć ma być jeszcze jedna część od Rocksteady, prequel, ale chyba po Arkham Origins, gdzie spotkamy się z Trybunałem Sów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...