Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zostały jeszcze DLC do knighta, ale pewnie szybko pójdą. A w Origins nie grałem :/, rocksteady tego nie robił, to trochę cykam. Warto? Nie odstaje mocno?

 

Hmm no fabularnie najgorsza część, nie ma co się oszukiwać. Ale w sumie poznanie z Jokerem, przedstawienie Bane'a i Black Mask nie jest złe. No i w Origins było najpierw odtwarzanie "scen zbrodnii" zanim w Knight, więc bawiło. Zamysł dobry, wyszło...całkiem okej. Gdyby nie było z serii świetnych gier to miałoby lepsze recenzje, a tak ma cholernie wysoką poprzeczkę. W jakieś promce do 60zł bym ogarniał na pewno :)

Odnośnik do komentarza

Ale one są w 95% logiczne i przejrzyste. Chociaż muszę przyznać że w City były trudniejsze :)

Może, ale mimo, ze staram sie robić w grach wszystkie poboczne rzeczy, to te zagadki z Batmana były dla mnie zbyt denerwujące i po prostu je omijałem. Chyba, ze bym odłożył je na sam koniec jak ma sie wszystkie gadżety. Ale z kolei nie chciałoby mi sie robić 200 zagadek z rzędu ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak forumkowy draft w Premiership, ale ja w połowie draftu ligi znajomego wyszedłem, bo no to jest jakiś dramat :keke:. Trochę w te fantasy z draftami w życiu pograłem dzięki NBA/NFL i może raz były lekkie problemy z wybieraniem graczy, a tu np. klikam Pickforda dostaję Milnera, klikam Sandro, a gra mi wybiera pierwszego z góry - Costę i no szkoda tracić czas na rozgrywkę, na którą nie ma się pełnego wpływu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...