Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na to też jest sposób:

 

http://www.pcworld.com/article/3119886/software/stop-html5-autoplay-videos-in-chrome-firefox-opera-but-not-edge-explorer-safari.html


 

idealny byłby setting, żeby te kurewskie audio się samo nie odpalało...

no u mnie na ubuntu/firefoxie przykładowo filmiki na fejsie się automatycznie nie odpalają :P

 

 

To chyba w ustawieniach FB można akurat ustawić :-k

Odnośnik do komentarza

 

Ja pierdolę, co się w Krakowie dzieje za oknem :o

 

Oberwanie chmury z wichurą i chyba gradem. Nie widać przez okno nawet na pół metra. Czegoś takiego nigdy w życiu nie widziałem na własne oczy.

U mnie nawet spokój, trochę popadało ale przeszło

 

 

 

Ja pierdolę, co się w Krakowie dzieje za oknem :o

 

Oberwanie chmury z wichurą i chyba gradem. Nie widać przez okno nawet na pół metra. Czegoś takiego nigdy w życiu nie widziałem na własne oczy.

U mnie nawet spokój, trochę popadało ale przeszło

 

To może się nieprecyzyjnie wyraziłem, bo ja mieszkam teraz za rogatkami (jakieś 10 km od miasta).

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, co się w Krakowie dzieje za oknem :o

 

Oberwanie chmury z wichurą i chyba gradem. Nie widać przez okno nawet na pół metra. Czegoś takiego nigdy w życiu nie widziałem na własne oczy.

A nad morzem piękny, słoneczny dzień. Prognozują niestety przelotne deszcze na wieczór, co mnie martwi bo wybieram się na fajną imprezę pod gołym niebem.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zamówiłem mailem leki i dzisiaj już je pije o_O.


 

 

100 lat Adrian :-)


Najlepszego Adrian i _adrian



Podziękował :)

PS. Chce ktoś coś ze sklepu Legii? Mam dziś 15% zniżki :kekeke:
cienka ta Legia, Lech daje bilet na mecz jak masz urodziny ;-)

 

 

A Pogoń nic ;).

Odnośnik do komentarza

 

Ja pierdolę, co się w Krakowie dzieje za oknem :o

 

Oberwanie chmury z wichurą i chyba gradem. Nie widać przez okno nawet na pół metra. Czegoś takiego nigdy w życiu nie widziałem na własne oczy.

Takie coś przechodziło u Was:

 

Slack%2B-%2BGL%2B2017-06-23%2B13-42-44.p

 

Nic nie widać na tej rozdzielczości (włącznie ze skalą), ale przez okno wyglądało mniej kolorowo :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...