Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 x tak i miałbys nowa umowę :)

Nie. To już nie funkcjonuje.

 

siedziałem przy sprzedaży przez pewien czas w naszym parabanku:) i najlepszy tekst zgodzi sie pan ze mną że oferta korzystna a tam sprzedaż kredytu w poczet karty kredytowej z oprocentowaniem przed lombardowym 36%:)

 

3 x tak i miałbys nowa umowę

Z tego co kojarzę, już chyba nie można zawierać umów telefonicznie.

 

z Orange mam numer na firmę matki i non stop dostaje propozycje co prawda finalnie akceptujesz przy kurierze, 3/4 firm ubezpieczalnisamochodowych posiada kały direct czyli net i telefon

Odnośnik do komentarza

Praca w sprzedaży jest ciężka, ale chyba nie ma drugiej takiej, w której bez szczególnych kwalifikacji można w krótkim czasie zarobić duże pieniądze. Jednak ta branża to raj dla kogoś, kto chce jak najszybciej zgromadzić kapitał, a potem przejść na swoje.

Odnośnik do komentarza

e tam :P

 

Nie e tam, tylko serwertki w Kinii spadały :lol:

ma ktos moze na dysku paste jak do goscia przyszła laska z jakiejs ekoorganizacji prosic o datek na Rysie, gadał, gadał i aż w koncu zaruchał?

 

szukasz podarnika? :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

3 x tak i miałbys nowa umowę :)

Nie. To już nie funkcjonuje.

 

siedziałem przy sprzedaży przez pewien czas w naszym parabanku:) i najlepszy tekst zgodzi sie pan ze mną że oferta korzystna a tam sprzedaż kredytu w poczet karty kredytowej z oprocentowaniem przed lombardowym 36% :)

 

Stare czasy ;) tak czy inaczej ludzie to brali.

Teraz to nawet nie mam zielonego pojęcia jakie są %

Odnośnik do komentarza

Jest spoko, ale Naftali to zdecydowanie najlepsze piwo od Vamiego. Nie sądziłem, zs cos Dybuka przebije

U mnie wprost przeciwnie, walczyłem sam ze sobą, żeby to Naftali wypić do końca. Zupełnie nie moje smaki, wolę pozostać przy genialnym Dybuku.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...