Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli gościu przed wzięciem kasy mówi że nie gwarantuje sukcesu to nie widzę problemu.

 

Ja nie maryniuje bo szkolonko, mam se wpisać do swoich literek PSPO wkrótce, to się muszę przyłożyć.

Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Onkologicznych :-k

Tak jest

Odnośnik do komentarza

To zostan, moze sie uda w kilku przypadkach to bedziesz slawny i bedziesz mogl tak robic ;) Bo najpierw reputacje trzeba zbudowac na udanych przykladach.

Lekar tez nie gwarantuje wyleczenia tylko, ze zrobi wszystko co w jego mocy. Wszyscy sa lekarzami?

Odnośnik do komentarza

To zostan, moze sie uda w kilku przypadkach to bedziesz slawny i bedziesz mogl tak robic ;) Bo najpierw reputacje trzeba zbudowac na udanych przykladach.

Myślę, że szybciej i łatwiej by było zapłacić jakiemuś sportowcowi za wypuszczenie informacji, że stosuje moją dietę :P Podejrzewam, że efekt takiej reklamy by był szybki i wystarczający :)

Odnośnik do komentarza

Typowe "a u Was biją murzynów", a do tego z błędami merytorycznymi (jak porównanie ułaskawienia Słowika po prawomocnym wyroku sądu do czegoś bliżej niesprecyzowanego w trakcie procedury odwoławczej). Zresztą skoro sam prezydent uznał, że jego kumpel jest winny to i nie wierzę w inne teorie.

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej mnie kusi perspektywa zakupu konsoli. Niby nigdy do konsol przekonany nie byłem, ale ostatnio jakieś ciekawe gry poza FM-em to tylko na konsolach widać. Inna sprawa, że jak będę kupował to chyba w pierwszej kolejności kupię jakąś używkę ze starszej generacji (w końcu dla mnie to i tak będzie nowość), żeby sprawdzić, czy w ogóle się w konsole jestem w stanie dać wciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej mnie kusi perspektywa zakupu konsoli. Niby nigdy do konsol przekonany nie byłem, ale ostatnio jakieś ciekawe gry poza FM-em to tylko na konsolach widać. Inna sprawa, że jak będę kupował to chyba w pierwszej kolejności kupię jakąś używkę ze starszej generacji (w końcu dla mnie to i tak będzie nowość), żeby sprawdzić, czy w ogóle się w konsole jestem w stanie dać wciągnąć.

 

Też tak myślałem ale w końcu dozbierałem do XO i jestem mega zadowolony. W gry z poprzedniej generacji można pograć (wsteczna kompatybilność) EA Access i opłacenie Golda zapewniło sporą bibliotekę gier a jest jeszcze Xbox Game Pass.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...