Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ej, Gabe, Ty w sumie chodzisz na siłownię rano :> jak jest? jesz przed siłownią? czy na czczo? jakieś dźwiganie ciężarów, czy raczej bieganie albo inny orbitrek?

 

Jem coś zanim wyjdę z domu, tzn przed 6, jakieś węglowodany (kanapkę np), na siłowni jestem po ponad godzinie od jedzenia, 15 minut idę od Wschodniej do siłowni, to mam już rozgrzewkę, a później przerzucam w zasadzie ciężarki z małą przebieżką na bieżni na koniec.

 

No i później najlepsze, czyli śniadanie właściwe :D

 

Po prostu jestem wrogiem prymitywnej pogardy. Niezależnie od tego, kto ją wyraża.

No i niczego to właściwie nie rozwiązuje, bo stawianie się nawzajem pod ścianą do niczego nie prowadzi. Może lepiej jest spróbować zrozumieć pobudki tych ludzi, coś zmienić, zamiast nimi gardzić?

 

(Jaha to nie dotyczy oczywiście ;))

Odnośnik do komentarza

 

Tu nagranie z zajścia: http://www.polsatnews.pl/wideo/szarpanina-z-policja-w-sadzie-najwyzszym-cale-zajscie_6401178/

A tu komunikat z alternatywnej rzeczywistości, w której żyje Słomka: https://twitter.com/Slomka_KPN/status/869863316352630784/photo/1

:rotfl:

no za tę próbę wyciągnięcia broni policjantowi to powinni tego koleżkę odstrzelić dla przykładu...

btw, kurwa ilekroć czytam jak się ktoś tytułuje NIEZŁOMNY to wywołuje u mnie pusty śmiech...

 

Niestety, przez określone kręgi ;) słowa jak patriota, naród, niezłomny czy wyklęty zostały tak zdewaluowane i/lub ośmieszone, że jakby mnie ktoś nazwał niezłomnym patriotą, to bym się zastanawiał czy chce mnie obrazić czy pochwalić :-k

Odnośnik do komentarza
No i niczego to właściwie nie rozwiązuje, bo stawianie się nawzajem pod ścianą do niczego nie prowadzi. Może lepiej jest spróbować zrozumieć pobudki tych ludzi, coś zmienić zamiast nimi gardzić?

Bezzasadne szaleństwo powinno spotkać się z uzasadnioną pogardą. Mam wrażenie (i nie chodzi mi tylko o dzisiejszy dzień), że nie wierzysz w coś takiego jak bezzasadne poczucie krzywdy i to sprowadza Cię do pochylenia ze współczuciem nad każdą pobudką szaleńca. Niestety, świat nie jest idealny i jest w nim trochę takich osób jak Słomka, których nie można zrozumieć, lecz należy leczyć. Jakkolwiek rozumiem pobudki wynikłe z dobrej duszy, to przypominam, że niejeden szaleniec wiele zyskał na tym, że jego postawa miast z solidarną wrogością spotkała się z milczącą aprobatą i wyrozumiałością. Stąd zupełnie inaczej oceniam wybryki Gosiewskiej (vide jej dzisiejszy wywiad z Nizinkiewiczem), która żyje w poczuciu krzywdy i jestem w stanie częściowo zrozumieć jej motywację, a inaczej wybryki osób takich jak Słomka czy Miernik, którzy tkwiąc w mrokach własnej ignorancji z nienawiści do niezrozumiałego ukuli sobie golema, którego nieudolnie atakują z całą zajadłością.

Odnośnik do komentarza

A mi się wydaje, że nie tylko, albo miał coś innego na myśli, ale tak można to było zinterpretować (zresztą tam nie tylko pisowcy byli, a raczej "bojownicy o dobrą sprawę").

 

Tak czy inaczej - dyskutować można z kimś, kto chce dyskutować, z szaleńcem, który chce tylko wykrzyczeć swoje racje trzeba postępować inaczej ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

W ogóle zwolennicy PiS mnie dziwią w jednym. Doszli do władzy, a nadal nie widać w nich radości, ciągle zachowują się, jakby byli uciskaną mniejszością.

Zawiść, nienawiść, złość, chamstwo- dalej by wymieniać? To charakteryzuje tych ludzi, nawet po mordach widać.

dmoAk9r.png

A dostałeś kiedyś gołą dupą po pysku? ;)
Odnośnik do komentarza

 

Ale przecież ja nie pisałem o Słomce, a o grupowaniu elektoratu PiSu i nadawaniu im etykietek.

Makk odnosił się do ludzi widocznych na filmie, stąd wzmianka o Słomce.

 

Małe sprostowanie- zasadniczo pisałem o osobach z partii pod logiem PiS (tudzież Piss).

Filmiku nie widziałem. A jeśli na nim były osobniki związane z tym wyżej, to na jedno wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

W ogóle zwolennicy PiS mnie dziwią w jednym. Doszli do władzy, a nadal nie widać w nich radości, ciągle zachowują się, jakby byli uciskaną mniejszością.

Zawiść, nienawiść, złość, chamstwo- dalej by wymieniać? To charakteryzuje tych ludzi, nawet po mordach widać.

 

dmoAk9r.png

A dostałeś kiedyś gołą dupą po pysku? ;)

 

 

Jahu, nikt nie jest tu zainteresowany opisem tego jak się bawisz z kolegami.

Odnośnik do komentarza

ciężko polemizować z makkiem na tak "mocne" argumenty, to tak jak ja bym napisał że wszyscy mający tatuaże to patologia

Nie trzeba polemizować. To żadne mocne argumenty. To jest czyste moje zdanie i moja opinia. Nikogo do tego nie staram się przekonać.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie trzeba polemizować. To żadne mocne argumenty. To jest czyste moje zdanie i moja opinia. Nikogo do tego nie staram się przekonać.

 

Czyli potwierdzasz, że wpadasz w kategorię "nie chce dyskutować, a tylko wykrzyczeć swoje racje"?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

W ogóle zwolennicy PiS mnie dziwią w jednym. Doszli do władzy, a nadal nie widać w nich radości, ciągle zachowują się, jakby byli uciskaną mniejszością.

Zawiść, nienawiść, złość, chamstwo- dalej by wymieniać? To charakteryzuje tych ludzi, nawet po mordach widać.

 

dmoAk9r.png

A dostałeś kiedyś gołą dupą po pysku? ;)

 

Jahu, nikt nie jest tu zainteresowany opisem tego jak się bawisz z kolegami.

Zabawi to się w niedzielę Lech z Jagą :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...