Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A jakis serial komediowy, ale w stylu Przyjaciol moze? :D do obejrzenia we dwoje?

"Love" na netflixie. Nie jest bardzo śmieszny ale do oglądania we dwoje super.

Polki i Polacy. Ja polecam "Zwierzęta" z Netflix. Zresztą już to kiedyś pisałem. Zajebista komedia animowana (zdecydowanie dla dorosłych).

"Zwierzęta" to na HBOGO.

Odnośnik do komentarza

 

Polki i Polacy. Ja polecam "Zwierzęta" z Netflix. Zresztą już to kiedyś pisałem. Zajebista komedia animowana (zdecydowanie dla dorosłych).

"Zwierzęta" to na HBOGO.

 

No też prawdopodobne. Tyle ostatnio korzystałem z tych serwisów, że już mi się pieprzy co było na którym :)

Odnośnik do komentarza

to niestety jak pracowałem w obsłudze było powszechne, wrzucanie za płot, zostawianie u przypadkowych sąsiadów, wstawianie oszukanych nieobecności gdy np odbiorcą była kobieta w ciąży siedząca w domu:) ale i tak do dzisiaj utkwiła mi rozmowa ze schizofrenikiem- adresy non stop zmieniał i ciągle twierdził że takich nie podawał

Odnośnik do komentarza

idę po kawę, bo niesamowicie mi się ziewa :roll:

 

A nic nie mów. Już wiem, czemu nie gram w FM-a :P. W weekend odpaliłem z dodatkiem PL i jazda z Huraganem Hrubieszów! Na razie ładnie awans z A klasy do okręgówki, no ale kończy się tym, że 3 nocka do 2 rano.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...