Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym wygrał totka to na pewno bym nie pracował. Nakupiłbym mieszkań i żył z ich wynajmu, a za ten hajs bym sobie jeździł po świecie. W życiu bym się nie zmotywował, żeby w takiej sytuacji zapierdalać do roboty.

Zrobiłbym podobnie, poza tym otworzyłbym gaming house wzorem Inferno ze Sztokholmu.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał mieć trochę nieruchomości to wiadomo, ale zainwestowałbym chyba w bikony.


 

Ile Cię razem wyszło zł? Nie no w takiej cenie to mnie się nie opłaca, tak zobaczyłem taniochę to pomyślałem, że kupię, bo tak naprawdę do naszej fury to nie jest to aż tak potrzebne ;).

Odnośnik do komentarza

Gdybym wygrał totka to na pewno bym nie pracował. Nakupiłbym mieszkań i żył z ich wynajmu, a za ten hajs bym sobie jeździł po świecie. W życiu bym się nie zmotywował, żeby w takiej sytuacji zapierdalać do roboty.

 

To + zainwestowanie a la Mathieu Flamini w energie odnawialne czy teges.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...