Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Troche tzebulowe pytanie mam, pierwszy miesiąc Netflixa jest za darmo na ilu ekranach? :)

A przy okazji, powiedzmy ograniczenie do dwóch ekranów, to sie tyczy ogladania jednocześnie czy jak np. Cyfrowy Polsat zarejestrowanych urządzeń?

Z tego, co pamiętam to na tylu, ile wybierzesz. Bo pakiet wybierasz przy rejestracji.

Odnośnik do komentarza

Bo bym matce odpalił Netflixa na telewizorze, by se obejrzała Anie z Zielonego Wzgórza, a ja bym przy okazji może w końcu obejrzał jakiś serial.

No tak, nie pomyślałem, ze plan sie wybiera przy rejestracji, bo inaczej moznaby w kółko klepać darmowy miesiąc :keke:

Odnośnik do komentarza

Bo bym matce odpalił Netflixa na telewizorze, by se obejrzała Anie z Zielonego Wzgórza, a ja bym przy okazji może w końcu obejrzał jakiś serial.

No tak, nie pomyślałem, ze plan sie wybiera przy rejestracji, bo inaczej moznaby w kółko klepać darmowy miesiąc :keke:

Plan potem można zmienić ;). No i zawsze możesz ogarnąć ze znajomymi/rodzina, ja tam mam Netflixa za 13 złotych miesięcznie ;) #cebuladeals.

Odnośnik do komentarza

Tyle miesięcy mnie nie kusił, wiec i teraz by było im ciężko. Chciałem mamie zrobić niespodziankę, a przy okazji może bym coś obejrzał.

Ja nie umiem oglądać seriali, nie pamietam kiedy ostatnio oglądałem jakiś. Nie oglądałem nigdy Lost, House'a, tego co z więzienia uciekał, Breaking Bad, Homeland itp. Widziałem z trzy sezony Sopranos, ale to jak lecieli milion lat temu na TVN i dwa albo trzy sezony GoT.

Odnośnik do komentarza

Jestem w szpitalu wsiadam do windy wciskam 3 pietro, jade zamyslony, otwieraja sie ktos wchodzi ja wychodze ii... Mowie wow trzy tygodnie mnie nie bylo a tu remont i hmm nie wiem gdzie isc jakis inny oddzial, obszedlem dookola i musiałem zapytac gdzie teraz jest dzienna. A babka ze pietro wyzej bo wysiadlem na 2.

 

Smiechom nie bylo konca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...