Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobry weekend się zapowiada :) Dzisiaj wieczorem żarcie w PRZEPYSZNEJ knajpie w Pruszkowie, później jakaś wódeczka pewnie. Jutro food trucki, a później grill, mecz i wódeczka :) Niedziela pewnie kac-obiadek u babci i wieczorem chill out w domu + mecz Realu. Jest git!

Napisałbym coś o Twojej wadze, ale znowu napiszesz ze się czepiam :keke: ;)

 

Jednak odpadły food trucki, więc żona będzie robiła domową pizzę, na pewno dietetyczną :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Foodtrucki zajebista opcja. Wiadomo, że dużo ludzi, ale przyjemny klimacik. A wybór jedzenia jest dość duży więc ograniczanie się do buksów to tylko żałować ;)

Ja wczoraj wypiłem pół butelki takiego prawdziwego cydru. Pierwszy raz piłem wytrawny cydr, pierwszy łyk szok, ale potem stwierdziłem, że pyszne :wub:

Odnośnik do komentarza

Powiem wam coś śmiesznego

 

Jeden z użytkowników forum zaplodnil swoją dziewczynę w tym samym dniu, w którym umarł papież Jan Paweł ii. Jeśli ten post otrzyma 50 lajków, powiem wam o kogo chodzi

 

Ps to nie zart

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Powiem wam coś śmiesznego

 

Jeden z użytkowników forum zaplodnil swoją dziewczynę w tym samym dniu, w którym umarł papież Jan Paweł ii. Jeśli ten post otrzyma 50 lajków, powiem wam o kogo chodzi

 

Ps to nie zart

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

I się przechwalasz jakimś Redmi 3S.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...