Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Aha :D To spoko;) Nie no nie spieszy sie, chociaz jakbym mial dostac troche zwrotu to fajnie, ale nie licze, ze w marcu dojdzie. W marcu stawiam na zdrowie ;) Jutro mam konsultacje przed operacja i pewnie jutro musze juz wylozyc hajsik, w sobote albo we wtorek ide na badania krwi, co zbieralem dla dietetyka, a po operacji planuje wyleczyc wszystkie (3) zeby. To mi pare dolegliwosci powinno odpuscic:D

Odnośnik do komentarza

Idealne podsumowanie:


"PiS w Polsce: dostaliśmy 37 proc. głosów, więc możemy robić, co chcemy. PiS w Unii: Tuska popiera tylko 27 z 28 państw. To bezprawne".


Henry Foy, korespondent "Financial Times".


Odnośnik do komentarza

 

Was kompletnie z tym Tuskiem popierdoliło przecież jak on tu wróci to ma kryminał!

 

Ciebie popierdoliło jeśli myślisz, że PiS wprowadzi w życie każdą bzdurę, która im do głowy przyjdzie.

 

 

Potwierdzone wszystko jest tylko Tusk przekroczy granicę Polski jako zwykły obywatel od razu jest wzywany na komisję Amber Gold a Maciar go pozywa za Smoleńsk!

:)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wy tu sraty taty a tu Polska przed Anglią w rankingu Fifa :o

Wcześniej mi się myliłeś z Melerem ze względu na podobieństwo kolorystyczne avatarów, a teraz z ladem. Znajdźże sobie jakiś różowy.

CHELSEA ZAWSZE NIEBIESKIE!!!11

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE? Bo ja myślałem, że właśnie w jakiś sposób rządy poszczególnych państw, a że słyszałem jednym uchem, że PiS stawia na Saryusza-Wolskiego, to myślałem, że Tusk nie ma szans :-k

Bo Tuska Merkelowa wystawia!

 

Sprawa nie jest widocznie tak poważna, jak mówicie, bo w TOK FM mówią o bażantach ;)

Sprawa jest nie tyle niepoważna, co przesądzona - wybory są istotne i po tym, jak nawet Orban, Czechy i Słowacja wypięły się na PiS, to wynik wyborów jest przesądzony i Tusk dostanie przedłużenie kadencji. Stąd lepiej grillować barbarzyńcę Szyszko tematem bażantów niż emocjonować się wyborami, które są już wygrane ;)

 

BTW: PiS może tą sprawą ugrać tyle, że nagle cała UE stoi murem za Tuskiem, który wyrasta na istotnego gracza w skali całego kontynentu. Tuczą przeciwnika, który i tak za parę lat wróci im odebrać władzę, zamiast zostawić ten temat na boku i udawać, że to kolejna nieistotna rozgrywka o nieważny stołek.

:hahaha:

ZESRAŁEM SIĘ ZE ŚMIECHU XD

Czy na tym polegają Twoje szlachetne dni? Bo zaczęło mnie to, ze wstydem przyznam, nurtować.

 

 

Nigdy nie miałeś czystej dupy po sraniu?

Jahu, wyjdź, jak dorośli rozmawiają. Za dużo bzdur Ci wtedy w głowie zostaje.

 

Jeb się szmatą na ryj :)

Odnośnik do komentarza

 

To jest chyba po prostu zdanie każdego zdrowo myślącego człowieka.

No nie wiem, zdawało mi się, że Gabe uważał przeciwnie do mnie, stąd to napisałem.

Nawiasem mówiąc powyższe uzupełnię tym, że nie porównywałbym wodzowskiego charakteru PO za Tuska z wodzowskim charakterem PiS. Nie te metody.

 

 

No nieee, no trochę specjalnie przesadzałem ;)

 

Z dwojga złego to ja wolę żeby wrócił Tusk, tym bardziej że teraz, kiedy PiS udowodnił, że społeczeństwo polskie to nie tylko przedsiębiorcy i młodzi wykształceni z wielkich miast, to PO odwróciłoby się może od kursu na neoliberalizm, i trochę podryfowało do centrum ;)

 

A parti wodzowskich nie lubię, bo ja mam wrodzoną i nieuleczalną awersję do autorytetów, i nie uważam, że jeden człowiek radzi sobie najlepiej we wszystkim.

Odnośnik do komentarza

 

 

społeczeństwo polskie to nie tylko przedsiębiorcy i młodzi wykształceni z wielkich miast, to PO odwróciłoby się może od kursu na neoliberalizm, i trochę podryfowało do centrum

Trochę inaczej odbieramy drugą kadencję Tuska, skoro dla Ciebie był to dryf na neoliberalizm. Moim zdaniem on dryfował w kierunku etatyzmu i państwu opiekuńczemu i jeśli przejmie władzę, to siłą rzeczy podtrzyma ten kurs, bo czymś trzeba będzie kupić część wyborców PiS z ostatnich wyborów (a wygrali przecież dzięki tym dodatkowym 7%), niestety w obecnych realiach nie może skasować 500+ nie dając nic namacalnego w zamian - a ludzie nie zrozumieją masowo ulg itp. jako ekwiwalentu, nawet jeśli w kieszeni zostanie im więcej, niż Tusk weźmie cofając niszczycielskie reformy PiS.

Odnośnik do komentarza

LOL, właśnie się dowiedziałem, że aplikacja do pisania egzaminu radcowskiego "plombująca" przy okazji komputer rozkracza się przy naciśnięciu np. przycisku windows kasując przy okazji postęp od ostatniego zapisu (co 5 minut robionego). Tak, to jest dokładnie to, czego zestresowanym ludziom trzeba w trakcie egzaminu. xD Dziewczyna, która mi o tym opowiedziała, miała rok temu takiego psikusa, że jak jej wywaliło pracę, to przywróciło bez formatowania i polskich znaków, część punktów poszła w las.

Pełna profeska, brawo ministerstwo sprawiedliwości!

Odnośnik do komentarza

Tyle, że takie powroty rzadko się udają. Polityk gdy odchodzi z aktualnej polityki, to już ma megatrudności w powrocie, nawet jeśli pozornie nadal jest popularny. Takie zmartwychwstanie po latach niebytu to jedynie z Piłsudskim kojarzę tak na szybko, no ale akurat Marszałek powrócił dość... specyficznie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Swoją drogą za takie teksty, jak niektórzy tutaj nam serwują, nawet mając na względzie, że to Marynia, to swego czasu byłby ban za niedorozwój umysłowy

 

Eee tam, to Marynia. Taki koloryt lokalny.

 

Zawsze można plonka walnąć

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą za takie teksty, jak niektórzy tutaj nam serwują, nawet mając na względzie, że to Marynia, to swego czasu byłby ban za niedorozwój umysłowy ;)

cholera pomyślałem o tym samym, że nawet jak na marynię to jahu leci za szeroko

Odnośnik do komentarza

Mapka gazeta.pl z poparciem dla Tuska i poparciem dla Saryusza-Wolskiego niszczy system. Na tej drugiej mapce cała Europa czarna... Cała? Nie! Jedna, jedyna osada, zamieszkała przez nieugiętych Polaków, wciąż stawia opór najeźdźcom...

Odnośnik do komentarza

Gacek może. Ale nie chodzi mi o poglądy, bo mi nie przeszkadza, że ktoś wierzy w Tuska czy Kaczyńskiego, czy potwora spaghetti, tylko o sposób w jaki reaguje na hasła anty-swoje. Rozumiem, że poziom marynii jest z dolnej póły, ale ale to nie usprawiedliwia chamstwa i prostactwa w takiej formie. Jak mi ktoś mówi, że jestem głupi, to jego problem, skoro próbuje ze mną dyskutować. Ale jak ktoś zaczyna na argumenty odpisywać, że jesteś chujowizną z pierdolonej niedorozwiniętej komórki i że Cię PAD wyjebie w dupe, bo jesteś nierozwojem i nie rozumiesz jedynej słusznej linii, a to w co wierzysz to jest czarne chociaż jest białe, to zaczynasz tracić wiarę w to, że ludzie używają mózgu do myślenia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...