Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się z tych komicznych wysiłków PiS nie udało, głosowanie jednak dzisiaj i podobno nawet Orban ma głosować za Tuskiem. Co za banda pajaców, tylko kraj ośmieszają tą swoją żałosną wendettą.

Dokładnie o tym mówię, szczyty żenady. Teraz mówią, że jak wybiorą Tuska to nie podpiszą protokołu, jak małe dzieci :) Myślą, że przypał jak w PL się uda zrobić i tam.

Odnośnik do komentarza

Wyobrażam sobie, co czuje Tusk i ogólnie reszta odpowiedzialnych reprezentantów Polski widząc to. Mamy ostatni budżet naprawdę korzystny dla Polski i kolejny to będzie walka na noże, by nie dopłacać za dużo, pozycja musi być maksymalnie mocna, a ci amatorzy celem umocnienia lokalnych wyborców w wierze w zamach podkopują pozycję kraju w myśl zasady "po nas choćby potop".

Jeszcze te wybiegi, żeby więcej czasu ugrać na kandydaturę zgłoszoną w sobotę, boże. Albo głosowanie jednomyślne jeszcze dorzucili, teraz nie chcą podpisywać. Mądrzej się tłumaczyłem z nieprzygotowania na fizyce.

Odnośnik do komentarza

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE? Bo ja myślałem, że właśnie w jakiś sposób rządy poszczególnych państw, a że słyszałem jednym uchem, że PiS stawia na Saryusza-Wolskiego, to myślałem, że Tusk nie ma szans :-k

Odnośnik do komentarza

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE? Bo ja myślałem, że właśnie w jakiś sposób rządy poszczególnych państw, a że słyszałem jednym uchem, że PiS stawia na Saryusza-Wolskiego, to myślałem, że Tusk nie ma szans :-k

 

Zgłaszają rządy, ale Tusk z automatu jest kandydatem na reelekcję jako obecny Przewodniczący.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE?

AFAIR - ale mogę się mylić, nie jestem znawcą - kadencja przewodniczącego (Tuska) może zostać raz przedłużona i wtedy nie są głosowane inne kandydatury. Poprzednim razem Tuska zgłosili bodajże Belgowie i Niemcy, wygrał wybory i teraz zgłoszeni kontrkandydaci będą głosowani dopiero w razie upadku przedłużenia kadencji Tuska. Tak to rozumiem. Tuska przedłużą, jeśli wygra kwalifikowaną większością głosów przy jednoczesnym zagłosowaniu krajów o ponad chyba 300 milionach obywateli. IMO sprawa jest przesądzona po tym, jak Włosi stanęli za Niemcami w ostatnich decyzjach.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, jak można stworzyć coś tak obrzydliwego. Czy PiS ma o swoich wyborcach zdanie, że są aż takimi kretynami?

https://youtu.be/_LJrulK2vp0

 

Generalnie miażdzy moment "Podważał legalność budżetu w którym jest program 500+ wsparcie finansowe dla polskich rodzin" :rotfl:

btw: macie gdzieś jakieś linki do akcji?

Odnośnik do komentarza

UE tak dziala, ze najpierw duzo od niej sie bierze, a potem wiecej oddaje (w dluzszej perspektywie) na kolejne nowe, male kraje. W tym czasie powinnismy sie rozwinac gospodarczo, zeby nie brac, a dawac innym. Ale jak jest widzimy ;)

 

To, ze nasi politycy o cos tam walcza, zeby cos ugrac to taka sama prawda jak poslowie ida do Sejmu, zeby ugrac cos dla obywateli.

Odnośnik do komentarza

Sprawa nie jest widocznie tak poważna, jak mówicie, bo w TOK FM mówią o bażantach ;)

Sprawa jest nie tyle niepoważna, co przesądzona - wybory są istotne i po tym, jak nawet Orban, Czechy i Słowacja wypięły się na PiS, to wynik wyborów jest przesądzony i Tusk dostanie przedłużenie kadencji. Stąd lepiej grillować barbarzyńcę Szyszko tematem bażantów niż emocjonować się wyborami, które są już wygrane ;)

 

BTW: PiS może tą sprawą ugrać tyle, że nagle cała UE stoi murem za Tuskiem, który wyrasta na istotnego gracza w skali całego kontynentu. Tuczą przeciwnika, który i tak za parę lat wróci im odebrać władzę, zamiast zostawić ten temat na boku i udawać, że to kolejna nieistotna rozgrywka o nieważny stołek.

Odnośnik do komentarza

 

Wy tu sraty taty a tu Polska przed Anglią w rankingu Fifa :o

Wcześniej mi się myliłeś z Melerem ze względu na podobieństwo kolorystyczne avatarów, a teraz z ladem. Znajdźże sobie jakiś różowy.

 

 

CHELSEA ZAWSZE NIEBIESKIE!!!11

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE? Bo ja myślałem, że właśnie w jakiś sposób rządy poszczególnych państw, a że słyszałem jednym uchem, że PiS stawia na Saryusza-Wolskiego, to myślałem, że Tusk nie ma szans :-k

 

Bo Tuska Merkelowa wystawia!

 

Sprawa nie jest widocznie tak poważna, jak mówicie, bo w TOK FM mówią o bażantach ;)

Sprawa jest nie tyle niepoważna, co przesądzona - wybory są istotne i po tym, jak nawet Orban, Czechy i Słowacja wypięły się na PiS, to wynik wyborów jest przesądzony i Tusk dostanie przedłużenie kadencji. Stąd lepiej grillować barbarzyńcę Szyszko tematem bażantów niż emocjonować się wyborami, które są już wygrane ;)

 

BTW: PiS może tą sprawą ugrać tyle, że nagle cała UE stoi murem za Tuskiem, który wyrasta na istotnego gracza w skali całego kontynentu. Tuczą przeciwnika, który i tak za parę lat wróci im odebrać władzę, zamiast zostawić ten temat na boku i udawać, że to kolejna nieistotna rozgrywka o nieważny stołek.

 

 

:hahaha:

ZESRAŁEM SIĘ ZE ŚMIECHU XD

Odnośnik do komentarza

True story: do kancelarii przyszedł (wyraźnie, niestety, cierpiący na przykre schorzenie psychiczne) gość domagający się pomocy w postępowaniu przed ETS (nazwał to inaczej, ale chyba o to mu chodziło), bo Sąd nakazał mu zdjąć antenę okradając go przy tym i teraz nie może odbierać TV Republika.

W szczegóły sprawy nie wchodziłem, bo szkoda na to czasu, ale nie dziwi mnie, że po odesłaniu powiedział, że zostają mu tylko posłowie PiS jako ostatnia nadzieja, bo w końcu na nich głosował :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...