Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wypiłem dzisiaj 1,5 l wina i idę do sklepu po więcej. Coraz lepiej rozumiem filozofię Vamiego

W filozofii - racjonalny egoizm

W stylu życia - hedonizm

 

Szanuję.

 

 

a ja nie, plwam hedonistycznymi kurewkami (obu płci), które z braku obyczajowości zrobiły sobie livestyle. Ale spokojnie, w piekle pocierpią jeszcze, tak, że nie da sie tego słowami opisać.

 

Odnośnik do komentarza

Przecież życie jest po to, żeby się nim cieszyć.

Z rozwagą, "złoty środek", jak to Epikur mówił. No i jednak z biologicznego punktu widzenia celem życia jest trwanie gatunku, ale w wypadku mnie czy jaha to mam nadzieję, że czysta abstrakcja.

Jedni hedonizm, drudzy mizantropia ;)

Ależ, nie drogi Gejubi. Mizantropia to prosta i zwodnicza droga, jak każda forma nienawiści.

Odnośnik do komentarza

 

z biologicznego punktu widzenia to 99,99% gatunków wymarło

bo wyparły je inne gatunki silniejsze, lepiej przystosowane.

 

 

 

nieprawda, to powszechna "miskoncepcja" nt. ewolucji

 

ewolucja to drzewo, każda gałąź idzie swoja drogą i z czasem się zmienia, dzieli no nowe gałęzie itp. - bardzo ciężko o gatunek, który nie zmienił się od milionów lat, owszem są takie i wcale nie są silniejsze czy lepiej dostosowane od innych

Odnośnik do komentarza

 

 

z biologicznego punktu widzenia to 99,99% gatunków wymarło

bo wyparły je inne gatunki silniejsze, lepiej przystosowane.

 

 

 

nieprawda, to powszechna "miskoncepcja" nt. ewolucji

 

ewolucja to drzewo, każda gałąź idzie swoja drogą i z czasem się zmienia, dzieli no nowe gałęzie itp. - bardzo ciężko o gatunek, który nie zmienił się od milionów lat, owszem są takie i wcale nie są silniejsze czy lepiej dostosowane od innych

 

To, że gatunki zmieniają widać gołym okiem. Np. białe kozaczki wyszły z mody i hedonistyczne kurewki już ich nie noszą.

Odnośnik do komentarza

 

Przecież życie jest po to, żeby się nim cieszyć.

Z rozwagą, "złoty środek", jak to Epikur mówił. No i jednak z biologicznego punktu widzenia celem życia jest trwanie gatunku, ale w wypadku mnie czy jaha to mam nadzieję, że czysta abstrakcja.

Jedni hedonizm, drudzy mizantropia ;)

Ależ, nie drogi Gejubi. Mizantropia to prosta i zwodnicza droga, jak każda forma nienawiści.

 

 

Ja tam od maleńka nie chcę mieć dzieci bo nienawidzę bachorów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...