Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma konto na chomiku, to proszę Papierz Urban pierwszy

Dobry człowieku, niech Ci to pan buczek w dzieciach wynagrodzi!

"Nacjonalista to jest zwierzę" :respekt:

 

BTW: większość wywiadu z Urbanem z Weszło to cytaty z tego programu. Tak duża większość, że zastanawiam się, czy faktycznie ktoś z weszło z Urbanem rozmawiał, czy po prostu przepisał ten materiał.

Odnośnik do komentarza

to była świetna decyzja, żeby pojechać do IKEI po godzinie 19 :-k pustki, jak nigdy. kiedyś pojechałem o 13, i do tej pory jak sobie przypomnę, że spędziłem tam 5 godzin, to mnie się krew gotuje...

 

Pustki dlatego bo strzelanina była ;)

Odnośnik do komentarza

Ej, nie, ja jestem zachwycony. Mi chodzi o zakonczenie. Czy warto ogladac do konca.

Skoro jesteś zachwycony, to czemu miałbyś przerwać? :)

 

Pierwsze odcinki tworzą cudowny klimat, tajemniczości, niewiadomych. Później te niewiadome zaczynają być odkrywane i namacalne, co w pewien sposób psuje klimat serialu... no ale ja bym nie odpuścił, bo pokochałem tak sam serial, jak i aktorów, więc z niecierpliwością czekam na drugi sezon :) Ale to jestem ja, nie jestem zbyt wymagającym widzem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...