Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce ktoś mnie wypożyczyć na weekend Beyond: Two Souls (PS4)? kiedyś coś z michem gadałem, ale nie wiem dlaczemu się nie dogadaliśmy :-k

 

ps. bo nawet chciałem kupić na PS4, ale zazwyczaj jest w pakiecie z HR, które już ograłem 2 razy jeszcze na PS3

Odnośnik do komentarza

nie chce ktoś mnie wypożyczyć na weekend Beyond: Two Souls (PS4)? kiedyś coś z michem gadałem, ale nie wiem dlaczemu się nie dogadaliśmy :-k

 

ps. bo nawet chciałem kupić na PS4, ale zazwyczaj jest w pakiecie z HR, które już ograłem 2 razy jeszcze na PS3

Moje Beyond ma szymek_

 

Ale mówienie, ze Beyond jest lepsze od TLoU to jest kolosalne nadużycie. Dla mnie średniak i bardziej interaktywna opowieść niż gra. I gdzieś od połowy scenariusz pikuje w dół motzno.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, jak się wkurwilem na te pierdolona kanadyjska pseudo symulacje pilki noznej. Silnik meczowy tego gowna jest tak przewidywalny, ze to az śmieszne. Niektore mecze maja kurwa z gory zalozony scenariusz, szczegolnie jak grasz o mistrzostwo. Moje downy nagle zapominaja jak sie podaje pilke, a przeciwnik napierdala joga bonito i OCZYWISCIE strzela gola na 2-1 w 93 minucie. Nie ma to jak wspaniale zaczac weekend.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Panem ladem. Przypomina mi się mój bój o mistrzostwo Piastem Gliwice, gdy w ostatniej kolejce grałem z liderującym Lechem, do którego traciłem punkt, więc musiałem wygrać. Prowadziłem 2:0, po czym wydarzyły się cuda. Pierwsza bramka to samobój mojego obrońcy z rożnego w 85 minucie, a pózniej atomowy strzał środkowego obrońcy Lecha Jana Bednarka prosto w okienko z 40 metra w 90 minucie :) myslałem, że telewizor wyleci przez okno :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie w Beyond mnie denerwowało, że nie można przegrać :)

Mnie to, ze jest za dużo grzybków w barszczu i zbyt odmienne elementy chcieli połączyć. I od pewnego momentu Defoe strasznie denerwuje. Ale fragmenty z

imprezą nastolatków, bezdomnością i Indianami

wspominam bardzo ciepło.

Odnośnik do komentarza

Kiedy przeszedłem The Last of Us i byłem zachwycony kolega Hawkeye powiedział mi, że Beyond: Two Souls jest jeszcze lepsze. Nie wiem, czy tak jest, ale i tak warto było zagrać, bo historia jest bardzo wciągająca, ale nie miałem takiego kaca moralnego na końcu. Teraz trzasnę Heavy Rain.

Nie jest, ale fajnie się grało za 30 zeta.

 

Heavy Rain > Beyond.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, jak się wkurwilem na te pierdolona kanadyjska pseudo symulacje pilki noznej. Silnik meczowy tego gowna jest tak przewidywalny, ze to az śmieszne. Niektore mecze maja kurwa z gory zalozony scenariusz, szczegolnie jak grasz o mistrzostwo. Moje downy nagle zapominaja jak sie podaje pilke, a przeciwnik napierdala joga bonito i OCZYWISCIE strzela gola na 2-1 w 93 minucie. Nie ma to jak wspaniale zaczac weekend.

Mam podobne odczucia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...