Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wypiłem dzisiaj 1,5 l wina i idę do sklepu po więcej. Coraz lepiej rozumiem filozofię Vamiego

W filozofii - racjonalny egoizm

W stylu życia - hedonizm

 

Szanuję.

 

 

a ja nie, plwam hedonistycznymi kurewkami (obu płci), które z braku obyczajowości zrobiły sobie livestyle. Ale spokojnie, w piekle pocierpią jeszcze, tak, że nie da sie tego słowami opisać.

 

 

ej Keith, to Ty kiedyś opowiadałeś o rzyganiu na imprezie na hedonistyczną młodzież? :D

Odnośnik do komentarza

niemniej na tej domówie działy się takie nierządy, prawie jakbym sobie odcinek Rzymu w wersji niecenzurowanej puścił. A kontekst był taki, że mnie kumpel zaprosił, ale ja zbytnio isc nie chciałem, bo znałem te cale towarzystwo i niezbyt lubiłem.

To znaczy jakaś para się pocałowała? :o

Odnośnik do komentarza

Krzysfiol, bodaj ty polecałeś "Złego" Tyrmanda. Kupiłem e-booka, przeczytałem jakieś 20% i jestem zachwycony. Ten obraz Warszawy lat 50. jest wspaniały, sam klimat opowieści równiez. Bardzo mi to przypomina "Wniebowstąpienie" Konwickiego, ale u niego była Warszawa lat 60. (także pełna kawiarni, mordowni i szemranych typów :)). Mam słabość do starszych polskich powieści :)

Odnośnik do komentarza

Krzysfiol, bodaj ty polecałeś "Złego" Tyrmanda. Kupiłem e-booka, przeczytałem jakieś 20% i jestem zachwycony. Ten obraz Warszawy lat 50. jest wspaniały, sam klimat opowieści równiez. Bardzo mi to przypomina "Wniebowstąpienie" Konwickiego, ale u niego była Warszawa lat 60. (także pełna kawiarni, mordowni i szemranych typów :)). Mam słabość do starszych polskich powieści :)

Posłuchaj sobie audiobooka. Czyta Adam Ferency, idealnie pasuje!
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...