Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś byłem na rozmowie, poszło niby dobrze ale człowiek nigdy nie jest do końca z siebie zadowolony. No i nie wiem czy zmiana pracy będzie dla mnie krokiem w przód czy w tył. A co jak mi się tam nie spodoba? Albo szef nie będzie taki fajny jak ten obecny? Ale z drugiej strony chciałbym się rozwijać, otwierać nowe drzwi (:keke:) blah blah blah :ściana:

Odnośnik do komentarza

Ja dziś w sumie dostałem premię ;) Miałem szefowi do oddania 164 zł, za modem usb, obudowę do dysku i resztę od lekarza medycyny pracy, zawsze mówił, że "rozliczymy się" i dzisiaj mi powiedział, że zapomniał mi powiedzieć, ale to taki prezent na święta dla mnie od niego :keke:


Ja to w sumie mogę narzekać tylko na zdrowie, bo całej reszcie jakoś się udaje stawić czoła.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś w sumie dostałem premię ;) Miałem szefowi do oddania 164 zł, za modem usb, obudowę do dysku i resztę od lekarza medycyny pracy, zawsze mówił, że "rozliczymy się" i dzisiaj mi powiedział, że zapomniał mi powiedzieć, ale to taki prezent na święta dla mnie od niego :keke:

Ciesz się, że nie w drugą stronę :keke:

 

https://www.youtube.com/watch?v=KUhbKsw6hFk

Odnośnik do komentarza

Ja dziś w sumie dostałem premię ;) Miałem szefowi do oddania 164 zł, za modem usb, obudowę do dysku i resztę od lekarza medycyny pracy, zawsze mówił, że "rozliczymy się" i dzisiaj mi powiedział, że zapomniał mi powiedzieć, ale to taki prezent na święta dla mnie od niego :keke:

Ja to w sumie mogę narzekać tylko na zdrowie, bo całej reszcie jakoś się udaje stawić czoła.

Mam za tydzień rozmowę. Jak nie dostanę co najmniej 800 zł/1000 zł do ręki podwyżki, to trzeba będzie się zawijać z firmy. Taa bank, a jak wiadomo, to szewc...

Odnośnik do komentarza

Urwal sie temat filmow z poprzedniej Maryni, wiec tylko powiem, ze Sztuka kochania... to plaski i w gruncie rzeczy antykobiecy obraz, z ktorego wynika, ze tak naprawde laski potrzebuja glownie dobrego przeczyszczenia komina. Opakowanie tego banalnego gniota w historyjki o prawach kobiet do szczescia i kruszeniu szklanego sufitu budzi niesmak rownie gleboki, jak gardla panien, ktore to lykaja.

Odnośnik do komentarza

Urwal sie temat filmow z poprzedniej Maryni, wiec tylko powiem, ze Sztuka kochania... to plaski i w gruncie rzeczy antykobiecy obraz, z ktorego wynika, ze tak naprawde laski potrzebuja glownie dobrego przeczyszczenia komina. Opakowanie tego banalnego gniota w historyjki o prawach kobiet do szczescia i kruszeniu szklanego sufitu budzi niesmak rownie gleboki, jak gardla panien, ktore to lykaja.

To życiowy :kekeke:

dlaczego 'płaski'?

Jak popatrzysz na plakat reklamujący to zauważysz, że nie mają się te aktorki za bardzo czym pochwalić:keke:
Odnośnik do komentarza

Akurat Boczarska ma całkiem niemały biust, więc nie wiem jak patrzysz na plakat.


Urwal sie temat filmow z poprzedniej Maryni, wiec tylko powiem, ze Sztuka kochania... to plaski i w gruncie rzeczy antykobiecy obraz, z ktorego wynika, ze tak naprawde laski potrzebuja glownie dobrego przeczyszczenia komina. Opakowanie tego banalnego gniota w historyjki o prawach kobiet do szczescia i kruszeniu szklanego sufitu budzi niesmak rownie gleboki, jak gardla panien, ktore to lykaja.

 

Rozwiniesz dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...