Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie też Timon wyrzucił ze znajomych. Podobnie jak Reaper :keke:

wot? :D robiłem niedawno czystki w znajomych, ale Ciebie to chyba nawet nie wiedziałem że mam, pewnie masz jakiś profil widmo i nigdy nie skojarzyłem, że to Twój :kekeke: Z przyjemnością powrócę naszą znajomość na właściwe tory, tylko musisz mnie dodać, bo niestety nazwiska nie pamiętam ;)

 

http://olsztyn.gosc.pl/doc/2515713.Ogien-plonacy-w-sercu

Odnośnik do komentarza

Kuerwa, 100 lat nie pisałem listu motywacyjnego. Zapomniałem jaka to przejebana sprawa - nigdy nie jestem do końca zadowolony z tego co tam umieściłem :/

 

Chociaż i tak pewnie nikt tego nie czyta.

Olewam wszystkie oferty, które proszą o list motywacyjny, bo to świadczy o jakimś poważnym zjebaniu w strukturach organizacji.

 

A co do GTA SA, to też przeszedłem kilka lat temu i bardzo dobrze wspominam :) Misję z pociągiem kilka razy trzeba było powtarzać, ale raczej pyknąłem przy jednym posiedzeniu :-k GTA IV pyknięte ze dwa lata temu, teraz V czeka na mnie, ale jakoś w szale fifowo-serialowo-pracowym nie mam jak się do tego zabrać, tym bardziej, że póki co pora na wciągnięcie się w Wiedźmina :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Szu, a moj szwagier ma dzis dzień probny w Twojej firmie, ale w dziale marketingu.

W Szczecinie? To pewnie na deptaku Bogusława - to nie jest dział marketingu tylko sprzedaż prądu i gazu. Walą w chuja w ogłoszeniach, to jest firma która z nami współpracuje i traktują tam ludzi jak śmieci.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...