Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie żona poprosiła żebym jej zainstalował smsy bo strasznie dużo tych dodatków i się mieszają. Od dwóch dni jej nie oddałem łapka bo mnie wyciągnęło budowanie domków :kekeke: co prawda dalej nie gram tylko po budowie domku kończę ale i tak obciach :kekeke:

Smsy i łapek :-k

Odnośnik do komentarza

 

Mnie żona poprosiła żebym jej zainstalował smsy bo strasznie dużo tych dodatków i się mieszają. Od dwóch dni jej nie oddałem łapka bo mnie wyciągnęło budowanie domków :kekeke: co prawda dalej nie gram tylko po budowie domku kończę ale i tak obciach :kekeke:

Smsy i łapek :-k

 

Przypadkowo zagadkę logiczną zrobiłem :keke: Już poprawione :D

Odnośnik do komentarza

 

Rodions Kurucs - kojarzysz go schizzm? Bo gra w Barcelonie i widzę, że nagle na DE do loterii wskoczył.

Hmm.. on chyba nawet w pierwszym zespole jeszcze nie zagrał. Raczej słyszałem/czytałem o nim w kontekście mocnego pokolenia łotewskich graczy.

 

Oby nie skończył jak Hezonja...

 

Hezonja to w ogóle ciekawa historia, bo wchodził do ligi bardzo pewny siebie. No ale to nie tylko jego wina, bo trafił do strasznie popierdolonej organizacji. To co w Orlando się wyprawia od jakiegoś czasu jest dramatem, chciałbym zobaczyć Mario w lepiej zarządzamy zespole, wtedy może uda się uniknąć opinii busta. Stauskas może jakimś fenomenem nie jest, ale po przejściu z Kings (kolejni mistrzowie) do 76ers trochę odżył, bo dostał czas i rzuty.

Odnośnik do komentarza

 

Jakieś 10 lat po tym jak spróbowałem pierwszy raz w końcu udało mi się skończyć San Andreas. :D

 

Gówno z pociągiem.

 

 

Napisałem nową notkę na blogu, chętnych zapraszam :).

 

Czytasz te notki przed opublikowaniem? Ja znam Twoje przeboje z tego co tu opowiadasz i mniej więcej się orientuję ale dla kogoś z zewnątrz to Twoje historie chyba są trochę nieczytelne. Np. w tej notce nie za bardzo skumałem na czym polegały te "schody" z odebraniem wyników.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...