Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fascynacja polskich mediów prawicowych Szwecją niezmiernie mnie ujmuje. :D

 

I te prognozy, że za rok to już na pewno się rozleci - najpierw przez socjaldemokrację, teraz przez imigrantów. Od bez mała 25 lat.

Odnośnik do komentarza

No niezly ROTFL z timonem, ale nie powiem ze jestem zaskoczony, on mial tendencje do obrazania sie polaczonego z nieumiejetnoscia komunikacji w bardzo kobiecym stylu

 

Kochani, ktore filmy nominowane do Oscarow warto obejrzec?

Widziałem Arrival, Hell or High Water, La La Land i Manchester by the Sea. IMO każdy warty obejrzenia. Dobre ziomeczki torrenty udostępniają mi już Fences, a za tydzień jeszcze cisnę na Moonlight to też dam znać czy warto lukać.

Odnośnik do komentarza

No tez mialem ten problem i juz dwa semestry tak przegapilem, ale w tym roku stawiam ambitniej na siebie ;)

Nie wiem jak pogodzic silke z ta nauka, bo nie wiem czy uczenie plywania to duzy wysilek. Koszt spory, ale chyba warto.

 

Troche wstyd nie umiec plywac w tym wieku, to tak jakbym nie mial prawka.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, czy takie podstawy? Potrafię sobie wyobrazić całkiem udane życie kogoś, kto nie potrafi ani pływać, ani prowadzić samochodu :-k

 

Aczkolwiek też jest to na moim bucket list już od dawna.

 

No cześć! Znaczy prowadzić umiem, ale nigdy nie dotarłem na kurs prawa jazdy więc oficjalnie nigdy nie siedziałem za kółkiem!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...