Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

POTENCJALNE TRANSFERY: Ezequiel Garay (Racing Santander), Mathieu Bodmer (Olimpique Lyon), Lucio (Bayern Monachium), Micah Richards (Manchester City), Daniel Alves (Sevilla), Philipp Lahm (Bayern Monachium), Maicon (Inter Mediolan).

 

Myślę, że po wczorajszym popisie w Sankt Petersburgu Lahma możemy spokojnie skreślić z tej listy :>.

Odnośnik do komentarza
POTENCJALNE TRANSFERY: Ezequiel Garay (Racing Santander), Mathieu Bodmer (Olimpique Lyon), Lucio (Bayern Monachium), Micah Richards (Manchester City), Daniel Alves (Sevilla), Philipp Lahm (Bayern Monachium), Maicon (Inter Mediolan).

 

Myślę, że po wczorajszym popisie w Sankt Petersburgu Lahma możemy spokojnie skreślić z tej listy :>.

Oby :> Chętnie go przygarniemy w Manchesterze. Znakomity obrońca :)

Odnośnik do komentarza
POTENCJALNE TRANSFERY: Ezequiel Garay (Racing Santander), Mathieu Bodmer (Olimpique Lyon), Lucio (Bayern Monachium), Micah Richards (Manchester City), Daniel Alves (Sevilla), Philipp Lahm (Bayern Monachium), Maicon (Inter Mediolan).

 

Myślę, że po wczorajszym popisie w Sankt Petersburgu Lahma możemy spokojnie skreślić z tej listy :>.

 

Eee, po jednym słabym występie skreślasz świetnego zawodnika? IMO Lahm jest najbardziej realny z tych piłkarzy :]

Odnośnik do komentarza
Lahma widziałem w paru meczach w PU i w żadnym nie zagrał dobrze, imo. Niech sobie idzie do ManU, w Chelsea się ucieszą, będzie kim kręcić na lewej obronie.

A ja go widziałem kilkadziesiąt razy i powiem - genialny piłkarz, który w ofensywnie nastawionej drużynie zrobi podobną furorę co Evra na OT.

Odnośnik do komentarza
Lahma widziałem w paru meczach w PU i w żadnym nie zagrał dobrze, imo. Niech sobie idzie do ManU, w Chelsea się ucieszą, będzie kim kręcić na lewej obronie.

A ja go widziałem kilkadziesiąt razy i powiem - genialny piłkarz, który w ofensywnie nastawionej drużynie zrobi podobną furorę co Evra na OT.

 

Na genialnego to on się zapowiadał 4 lata temu, jak jeszcze grał w Stuttgarcie...

Przeszedł do Bayernu i straszny regres. Ale niech go Barca bierze - tak jak przy Abidalu Cules tęsknią za Van Bronckhorstem, tak przy Lahmie zatęsknią nawet za Abidalem...

Dobrze to on może gra w Bundeslidze, gdzie przyzwoity poziom prezentuje raptem 5 drużyn ( a jaki to poziom, to pokazała słaba, pogrążona w chaosie Barca w dwumeczu z Schalke, czy Getafe z Bayernem), przyjdzie do Primera to go będą na bokach wozić Munitise, Riery czy Fernandesy. A o Robbenach, Navasach czy Silvach nie wspominając... :]

Odnośnik do komentarza

Tiaaa, dziwnie w reprezie go nie wożą. Może to wina trenera, a nie zawodnika?

Ja to bym klub wzmacniał ziomami z La Liga, choć to ryzykowne trochę jest, zważając na transfery Daniego (miszcz w Mallorce), Dutruela (nadbramkarz w Celcie), Ezquerro (geniusz w Bilbao) czy Alfonso (ikona i król Sewilli - tej od Betisu), którzy w Barcelonie...byli, żeby na tym poprzestać. Ale jest kilka skarbów i warto by je było wyciągnąć w pierwszej kolejności, a potem się rozglądać za granicą. No i to muszą być kolesie, którzy chcą grac dla Barcelony a nie dla trofeów (tak jak Henry, który przyszedł tylko dla ewentualnych pucharów i medali - nic do niego nie mam, ale to jest czyste najemnictwo).

A najpierwszym ruchem nowego trenera, powinno być przegląd rezerw i młodzików, żeby nam nowy Fabregas czy Pique nie wyleciał za czapkę gruszek.

Jeśli tym nowym ma być Pep, to jest szansa, że ma przegląd w trenowanej przez siebie Barcelonie B :-k

Odnośnik do komentarza

Też się ku temu skłaniałem w moich rozważaniach "Kto out a kto git", ale mimo wszystko pozostaje pytanie, jak - skoro umie prowadzić tylko samograja - odbudował Barcelonę po Rexachu, Serra Ferrerze i drugim van Gaalu. Czy to może zasługa Antica?? A może Laporty, który "odbił" Barcelonę z rąk Gasparta? Czy może to przyjście genialnego podówczas Ronaldinho tak odmieniło zespół? ciężko powiedzieć :-k A pozostaje zagadka - przecież tylu wybitnych trenerów Barcelona miała - a tylko Cruyff i Rijkaard potrafili wygrać PE/LM. Bardziej to wygląda na to, że Rijkaard jest straszliwym konserwatystą, któremu jak raz coś wypaliło, to się będzie tego trzymał. Trochę tak, jakby Henry Ford po zbudowaniu Forda T próbował go sprzedawać przez następne 50 lat wymieniając takie nieistotne elementy jak światełka w środku czy kolor tapicerki :-k

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie glownym winowajca jest Frank, po odejsciu ten Cate przestal panowac nad ta druzyna, zostal im tylko dobry kolega a nie ktos kto zwyzywa po porazce, a nie bedzie klepal po ramieniu i mowil ze jest dobrze, ze w nastepnym spotkaniu wygramy i jeszcze nic straconego. Za Henka przyszedl Neeskens, ktory wydaje sie podobnym czlowiek do Rijkaarda, dlatego tak to sie ulozylo. Frankowi skonczyla sie koncepcja na Barce, a nie mial go kto odpowiednio nakierowac. To wszystko sprawia, ze czekam na Jose Mourinho. Jestem w stanie zapomniec o tych wszystkichg incydentach, bo to czlowiek, ktory wstrzasnie ta druzyna i pouklada ja. Na asystenta jak najbardziej Guardiola, widac ze potencjal trenerski ma (swietna gra Barcy B) a takie nauki przy boku Jose na pewno mu pomoga. Jesli Blaugrane obejmie ten duet mysle, ze rewolucja kadrowa nie bedzie potrzebna. Owszem odejscie Thurama, Edmilsona, Ronaldinho raczej oczywiste, ale Deco, Zambrotta czy Eidur jak dla mnie moga zostac.

Odnośnik do komentarza

Taaa, Ten Caate szczególnie pokazał w Ajaxie jakim wybitnym coachem :doh!: skłócił drużynę, wywalił najlepszych zawodników a sprowadził emerytów z Hiszpanii. Daj Pan spokój z tym geniuszem Henka...

To wszystko sprawia, ze czekam na Jose Mourinho.

No to chyba od razu przestanę kibicować Barcelonie jak ten gbur zasiądzie na naszej ławce trenerskiej.

 

 

 

Awans Chelsea do finału LM...Hmmmm

michu, serio jesteś aż tak głupi i wierzysz, że najpierw Rijkaard a teraz Grant osiąga to wszystko dzięki Ten Caate?

Odnośnik do komentarza
Taaa, Ten Caate szczególnie pokazał w Ajaxie jakim wybitnym coachem doh.gif skłócił drużynę, wywalił najlepszych zawodników a sprowadził emerytów z Hiszpanii. Daj Pan spokój z tym geniuszem Henka...

Bo może jest on stworzony jedynie do pomagania ;) ?

Tak poważnie, to możliwe, że nie należy powierzać mu głównej władzy i decydującego głosu.

Odnośnik do komentarza
michu, serio jesteś aż tak głupi i wierzysz, że najpierw Rijkaard a teraz Grant osiąga to wszystko dzięki Ten Caate?

Nie wiem, może jestem głupi, ale jest jakaś "łączność" między pracą Henka w Barcelonie i pracą w Londynie => finał LM

Tak jak mówiłem, idealny koleś drugiego planu, jak Queiroz.

O Ten Cate jako pierwszym napisałem także, ale widocznie wymyślałeś epitet jakim mnie określić, że tego nie zauważyłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Czy może to przyjście genialnego podówczas Ronaldinho tak odmieniło zespół?

zgadzam się z tym ale nie do końca, Ronaldinho przyszedł na początku sezonu, a Barca zaczęła wymiatać dopiero od połowy sezonu

łączyłbym to ze sprowadzeniem w zimowym okienku Davidsa, który był po prostu nadmistrzem jeśli chodzi o przywództwo w drużynie - to takie połączenie Toure, jeśli chodzi o umiejętności gry na pozycji DMC oraz Puyola w kontekście jego niezwykłej charyzmy

koniec końców było drugie miejsce, a potem były bardzo dobre transfery: Deco, Eto'o - tutaj spora zasługa Laporty

no a potem się zrobił samograj, który "żarł, żarł, aż zdechł" i już nie było komu dokonać reanimacji

 

jeśli chodzi o nowego trenera Barcy to chyba najchętniej widziałbym na tym stanowisku Guardiolę; a jeśli nie Pepe to może Benitez?

Odnośnik do komentarza
michu, serio jesteś aż tak głupi i wierzysz, że najpierw Rijkaard a teraz Grant osiąga to wszystko dzięki Ten Caate?

Nie wiem, może jestem głupi, ale jest jakaś "łączność" między pracą Henka w Barcelonie i pracą w Londynie => finał LM

Tak jak mówiłem, idealny koleś drugiego planu, jak Queiroz.

O Ten Cate jako pierwszym napisałem także, ale widocznie wymyślałeś epitet jakim mnie określić, że tego nie zauważyłeś ;)

Rozbraja mnie takie pisanie, że te sukcesy to zasługa Ronaldinho, Ten Caate, Laporty, Puyola ale nie Rijkaarda. Frank to tylko figurant, który użyczył swojego nazwiska takiemu geniuszowi taktycznemu jak Ten Caate. Miał samograja, którego tworzyli mu wszyscy TYLKO NIE ON.

 

Zacytuję klasyka: nie chce mi się z wami gadać...

Odnośnik do komentarza

Może, ale Mourinho ma o jedno zdanie powiedziane za dużo:

Mam więcej trofeów niż ten klub zdobył przez 100 lat.

 

Dla mnie ten człowiek nie istnieje, nie ma go, a pomysł, żeby miał stanąć u steru Barcelony jest nie-do-pomyślenia

 

Zacytuję klasyka: nie chce mi się z wami gadać...

Mi z Tobą, skoro nie rozumiesz mojego posta, tylko dopasowujesz sobie odpowiednie fragmenty do swojej wizji :roll:

 

Hint: post #929....

Odnośnik do komentarza
Jakby przyszedł Mourinho, to z obecnym składem finał LM i mistrzostwo to by było minimum biorąc jeszcze pod uwagę słabość rywali i potencjał zawodników.

jakby przyszedł Mourinho to po tygodniu prasa na całym świecie rozpisywałaby się o tajemniczym zniknięciu / morderstwie słynnego Portugalczyka ;)

nasi boixos na pewno nie dopuszczą do tego, żeby Jose był trenerem :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...