Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No pewnie, nie dajmy się też zwariować, że oni o coś ważnego walczą ;).

 

Serio od 1 stycznia lekarze rodzinni są za darmo nawet dla nieubezpieczonych?

tak, pod warunkiem, że nie robi się im zabiegów które coś kosztują (pula refundacji), a od 2019 chcą znieść w ogóle ubezpieczenia (rotfl_)

 

 

Dzięki PIS.

 

Niedługo faktycznie lepiej będzie siedzieć w domu i robić dzieci.

 

To zabieraj się za swoją. Na co czekasz Adrian? ;)

Znawcy muzyki, na nowej płycie niewiele jest jakiegokolwiek "disko" :roll:

Wyjebało mi FM 17 po 15 min grania :roll:

 

A Króóóóóóóóóóóólowa Łeeeeeeeeeez?

Odnośnik do komentarza

 

 

No pewnie, nie dajmy się też zwariować, że oni o coś ważnego walczą ;).

 

Serio od 1 stycznia lekarze rodzinni są za darmo nawet dla nieubezpieczonych?

tak, pod warunkiem, że nie robi się im zabiegów które coś kosztują (pula refundacji), a od 2019 chcą znieść w ogóle ubezpieczenia (rotfl_)

Dzięki PIS.

 

Niedługo faktycznie lepiej będzie siedzieć w domu i robić dzieci.

Tylko skąd na to kasę wezmą i ciekawe jakie kolejki będą
Odnośnik do komentarza

 

 

i Zenka i Chylińską ja proszę szanować

Chylińską to ja szanuję za okres współpracy z O.N.A, potem już coraz mniej. Na ostatniej płycie to tylko jeden kawałek się nadaje dla mnie do słuchania. Mówię o "Zostaw". Ogólnie strasznie się marnuje. Zamiast grać dla pewnie kilkudziesięciu tysięcy miłośników mocnych brzmień i dostawać pewnie za koncerty po kilka tysięcy przeszła na jakieś disco i gra dla milionów i zarabia miliony.

 

 

akurat Ty na pewno na jej miejscu zrobiłbyś dokładnie tak samo

 

Pewnie tak, dlatego napisałem, że jej się nie dziwię. Jedyne, co mogłoby mnie powstrzymać, to ryzyko, że w popie nie pójdzie, a do rocka wtedy powrotu nie będzie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

i Zenka i Chylińską ja proszę szanować

Chylińską to ja szanuję za okres współpracy z O.N.A, potem już coraz mniej. Na ostatniej płycie to tylko jeden kawałek się nadaje dla mnie do słuchania. Mówię o "Zostaw". Ogólnie strasznie się marnuje. Zamiast grać dla pewnie kilkudziesięciu tysięcy miłośników mocnych brzmień i dostawać pewnie za koncerty po kilka tysięcy przeszła na jakieś disco i gra dla milionów i zarabia miliony.

akurat Ty na pewno na jej miejscu zrobiłbyś dokładnie tak samo

Pewnie tak, dlatego napisałem, że jej się nie dziwię. Jedyne, co mogłoby mnie powstrzymać, to ryzyko, że w popie nie pójdzie, a do rocka wtedy powrotu nie będzie.

Zawsze można nagrać płytę z kolędami ;)

Odnośnik do komentarza

 

Moim zdaniem nowa płyta Chylińska jest bardzo dobra, a najlepszy kawałek to KCACNL:

https://www.youtube.com/watch?v=mNiiEdoMa_8

 

No właśnie dawno nie kisnąłem tak jak z tekstu "kocham cię, ale cię nie lubię". Przecież to nędzny pop w stylu corocznych gwiazdek opakowany w inne dźwięki, tekstowo to kretynizm kolosalny.

 

 

A już chciałem nawet przesłuchać tej płyty, ale po tym kawałku podziękuję :D Nie lubię takiego misz-maszu w muzyce. Ni to pop, ni to rock, ni to elektronika.

Odnośnik do komentarza

Spoko, są na tej płycie gorsze kawałki pod kątem tekstu. Pod kątem żenujących tekstów zdecydowanie wymiatają "Mona Lisa Twoich snów" i "Fajerwerk". Przypuszczam, że te kawałki napisał ktoś na jakieś przedstawienie dla 7-latków i sprzedał w końcu Chylińskiej.

 

BTW, przy kawałku "Zostaw", który uważam za najlepszy z płyty też tekst jest słaby, ale drze ryja tak, że niewiele można z tekstu zrozumieć, więc to mniej przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Kurde, fajna ta komuna była: jednego, jak już się wyspał, uprzejmie pytają, czy mogą go internować, on się nie zgadza, więc dają mu do podpisania lojalkę, której nie podpisuje i w nagrodę dostaje robotę w bibliotece, gdzie może spokojnie opracowywać plan obalenia komuny. Inny w pocie czoła pomaga opozycjonistom, mówi, jak mają zeznawać, by akt oskarżenia legł w gruzach, choć pensję bierze z prokuratury - i ta milusia komuna daje mu za to ordery. Trzeci na uprzejme pytanie dowódcy, czy ma ochotę pojechać pacyfikować robotników odpowiada, że jakiś taki nie w sosie dzisiaj i zostaje w jednostce rozgrywając turniej w piłkarzyki.

A w tym samym czasie zdrajcy pokroju Wałęsy, Frasyniuka, Michnika - dają się internować, aresztować, bić, wyrzucać z pracy w ramach zrady narodowej...

 

Hyhy, jakie prawdziwe :D

Ciekawe jak PiS wybrnie z draki z Krasulskim :D

Odnośnik do komentarza

 

Kurde, fajna ta komuna była: jednego, jak już się wyspał, uprzejmie pytają, czy mogą go internować, on się nie zgadza, więc dają mu do podpisania lojalkę, której nie podpisuje i w nagrodę dostaje robotę w bibliotece, gdzie może spokojnie opracowywać plan obalenia komuny. Inny w pocie czoła pomaga opozycjonistom, mówi, jak mają zeznawać, by akt oskarżenia legł w gruzach, choć pensję bierze z prokuratury - i ta milusia komuna daje mu za to ordery. Trzeci na uprzejme pytanie dowódcy, czy ma ochotę pojechać pacyfikować robotników odpowiada, że jakiś taki nie w sosie dzisiaj i zostaje w jednostce rozgrywając turniej w piłkarzyki.

A w tym samym czasie zdrajcy pokroju Wałęsy, Frasyniuka, Michnika - dają się internować, aresztować, bić, wyrzucać z pracy w ramach zrady narodowej...

 

Hyhy, jakie prawdziwe :D

Ciekawe jak PiS wybrnie z draki z Krasulskim :D

 

Skąd ten post zacytowałeś? Ciekawy na tyle, że poczytałbym więcej :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...