Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam chyba więcej zadań do robienia, a zarabiam mniej. No i to oferta dla rencistów, jak dobrze liczę to więcej jak 2000zł na rękę dorobić nie mogę, więc w sumie jak ktoś mnie spyta ile zarabiam to dodam te 600zł z renty ;).

Odnośnik do komentarza

No właśnie Jahu, a my gdzie byliśmy? Guti i Roberto Carlos na wyciągnięcie ręki :(


Swoją drogą ten stadion w Ząbkach to jakaś masakra, patrzyłem przez kilka minut na ten mecz i wiatr tak wiał, że w ogóle nie byli w stanie kontrolować piłki. No i ostatecznie wyszło to na plus Legii, sami zobaczcie jak ta piłka przyspiesza, a później sama wpada do bramki Zidane'a :>

 

http://fangol.pl/view/186699/gol-nawotki-po-mega-babolu?scor

Odnośnik do komentarza

No właśnie Jahu, a my gdzie byliśmy? Guti i Roberto Carlos na wyciągnięcie ręki :(

Swoją drogą ten stadion w Ząbkach to jakaś masakra, patrzyłem przez kilka minut na ten mecz i wiatr tak wiał, że w ogóle nie byli w stanie kontrolować piłki. No i ostatecznie wyszło to na plus Legii, sami zobaczcie jak ta piłka przyspiesza, a później sama wpada do bramki Zidane'a :>

 

http://fangol.pl/view/186699/gol-nawotki-po-mega-babolu?scor

 

No właśnie :( Stadion taki jest no :D Jak stoi na bagnach i jest na otwartej powierzchni to trudno żeby piłka tak nie latała :D

Odnośnik do komentarza

Przeca były ogłoszenia w UP że zatrudnię koszykarza do polskiej ligi z doświadczeniem w NBA żeby zrobić myk i zatrudnić amerykona ;D

To nie jest myk tylko wymóg: żeby dostać zezwolenie na pracę pracodawca musi przejść "test rynku pracy" czyli udowodnić, że najpierw szukał wśród bezrobotnych. Stąd np. wiemy, że Volkov, dla którego Lech uzyskiwał zezwolenie na pracę zarabia 40 tys. miesięcznie.

Odnośnik do komentarza

A i to jeszcze jest dobre: umowa zlecenie, praca 5 dni w tygodniu, osiem godzin dziennie.

Ale godzinowo podają 142 miesięcznie :keke:

 

Umowa zlecenie, 142 godz. w miesiacu.

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: do 1 850 PLN 13 zł brutto/h

 

Zakładając, że nawet niech będą 4 tygodnie pracy w miesiącu, to jest 160h. Rewelacja :keke:

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...