Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie wkuriwają tacy janusze biznesu. Zresztą znam jeszcze lepszy bajer, jaki zrobiły firmy z Olkusza. Kupują od wydawców bezpośrednio książkę, potem przeglądają na znanylekarz.pl potencjalnych nabywców, szukają telefonów i telefonicznie sprzedają im książki (za pobraniem) po 3-4 razy więcej. Firma funkcjonuje 2-3 miesiące i jest zamykana, a otwierana jest następna.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, chuj w dupe, ja piedole.....

 

Brat poprosił, żebyś go utrzymywał? :keke:

 

 

A nie, ale jak w Szkocji byłem, to wrócił do domu (bo może) po kłótni z tą swoją (kłoci się z nią ciągle więc co za różnica) wyjebał 6 piw, pogodzili się i wrócił do niej na chatę, tylko że teściu (też najebany) do niego wysapał i się pobili prawie. Kosmos, bo to deja vu ojca, dla mnie.

Odnośnik do komentarza

btw: Prof chyba to wklejał w absurdalnym, ale do kroto też już doszło:

http://www.krotoszynska.pl/artykuly/krotoszyn-chcieli-obejrzec-film-trafili-na-policje,62554.htm


 

pomyślę nad tym.

 

btw. już sobie przypomniałem, czemu przestałem grać w fifi online :-k mój umysł nie jest w stanie zaakceptować lagów, które nachodzą na grę online. do tego dostaję paranoi, i wyłączam wszystkie urządzenia które mogą powodować problemy z mojej strony (zaczynam się zastanawiać nad odłączeniem lodówki z gniazdka).

 

Też mam paranoję, bo najczęściej lagi zdarzają się przy moich akcjach i zwiecha mija i nagle nie mam piłki. Normalnie kurwa spisek i robią to celowo, jak robię akcję to naciskają magiczny przycisk i lag :D

A po drugie mam ochotę przegryźć aortę każdemu kto ogląda wszystkie możliwe powtórki i napierdala cieszynki co piłkarz lata jak pojebany i trwa to wieczność...

 

 

To z lagami to jakieś true :-k Ale akurat grając w 15 jak gram z jakimś kolesiem, który wysoko prowadził i stracił prowadzenie to zero litości. Każdą powtóreczke sobie obejrzy xD

Ostatnio grałem z jakimś kolesiem który do 73 minuty prowadził 4:1, w doliczonym wjebałem 4:4 i to tak, że szmata roku. Przepierdoliłem całą chate drąc się i wymachując koszulką :keke:


Pozostaje się śmiać z głupoty, bo co innego?

 

Jeżeli piszesz o mnie, to uważam, że to jest sprawa mojego brata, zrobił coś niech odpowiada za to. Bardziej mnie martwi, że w tym wszystkim jest moja mama i nie jest to fajne w perspektywie tego co wydarzyło się w ciągu ostatnich 2 lat....

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeżeli piszesz o mnie, to uważam, że to jest sprawa mojego brata, zrobił coś niech odpowiada za to. Bardziej mnie martwi, że w tym wszystkim jest moja mama i nie jest to fajne w perspektywie tego co wydarzyło się w ciągu ostatnich 2 lat....

 

Nie znam kontekstu, bardziej miałem na myśli to, że jeśli rodzina się tak zachowuje to jakiś czas przejmować się będziesz, wiadomo. Ale w pewnym momencie jeśli coś trwa i trwa to pozostaje olać/śmiać się, bo co można zrobić.

Odnośnik do komentarza

 

Brudi, Ty teraz chyba we Wrocku, może się skusisz - http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?b28dc858e8ccb42e5e39051344939bb8

 

Za takie oferty powinno się zabijać.

 

O 1900 za bycie bardzo wykształconą szmatą z tego co widzę :D

 

nie dość że brutto to jeszcze najlepsze:

wykształcenie wyższe (magister) kierunek związany z programowaniem web., staż pracy przynajmniej 5 lat związanych z web-deweloperem, znajomość języków programowania Java, JavaScript, PHP, CoffeScript, technologii phalcon, znajomość języków: rosyjski/ukraiński - biegły, angielski - średni, dla porozumiewnia się z ekipą i klientami

 

Projektant stron internetowych (webmaster) (wymagany staż - lata: 5)

Odnośnik do komentarza

 

Brudi, Ty teraz chyba we Wrocku, może się skusisz - http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?b28dc858e8ccb42e5e39051344939bb8

 

Za takie oferty powinno się zabijać.

znajomość języków: rosyjski/ukraiński - biegły

 

Z takimi językami, to czasem może to być oferta Mahdiego z planem ekspansji na wschód.

 

Jeżeli piszesz o mnie, to uważam, że to jest sprawa mojego brata, zrobił coś niech odpowiada za to. Bardziej mnie martwi, że w tym wszystkim jest moja mama i nie jest to fajne w perspektywie tego co wydarzyło się w ciągu ostatnich 2 lat....

 

Nie znam kontekstu, bardziej miałem na myśli to, że jeśli rodzina się tak zachowuje to jakiś czas przejmować się będziesz, wiadomo. Ale w pewnym momencie jeśli coś trwa i trwa to pozostaje olać/śmiać się, bo co można zrobić.

 

 

Tylko, że to strasznie wchodzi i zostaje we łbie. Miałem takie akcje z ojcem, bałem się zostawić, go z moją rodziną (mimo, że raczej obrażał słownie) najlepsze było, że gdy zachorował na raka wróciłem, bo przecież "no kurwa". W sumie rak dał go radę w 4 miesiące zjeść, bez jakiejkolwiek walki. Przeryła mi też banie mocno służba zdrowia, która nie chciała przysłać karetki przez 40 minut, bo takimi rzeczami zajmuje się rodzinny, po czym po 2 dniach wypuściła gościa po wylewie do domu, bo i tak ma raka lol :o Najgorsze, że umarł gdy wyjechałem do Norwegii, więc wszystkie akcje które wydarzają się, gdy mnie nie ma mocno mi działają. Teraz brat odpierdala to samo. Boję się wyprowadzać, boję się ruszać stamtąd. A moje noce wyglądają tak, że mam ryk w oczach i głos "To wszystko przez Ciebie jesteś chujowy" :o Noo i kurwa nie bałdzo sobie mogę z tym poradzić

Odnośnik do komentarza

 

 

Brudi, Ty teraz chyba we Wrocku, może się skusisz - http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?b28dc858e8ccb42e5e39051344939bb8

 

Za takie oferty powinno się zabijać.

 

O 1900 za bycie bardzo wykształconą szmatą z tego co widzę :D

 

nie dość że brutto to jeszcze najlepsze:

wykształcenie wyższe (magister) kierunek związany z programowaniem web., staż pracy przynajmniej 5 lat związanych z web-deweloperem, znajomość języków programowania Java, JavaScript, PHP, CoffeScript, technologii phalcon, znajomość języków: rosyjski/ukraiński - biegły, angielski - średni, dla porozumiewnia się z ekipą i klientami

 

Projektant stron internetowych (webmaster) (wymagany staż - lata: 5)

 

i jesli komus zarejestrowanemu w UP przedstawia taka oferte, to musi ją przyjąc, bo traci status bezrobotnego i ubezpieczenie :)

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że to jest fikcyjne ogłoszenie, żeby zatrudnić legalnie obcokrajowców. Kiedyś tak było, że żeby zatrudnić obcokrajowca musiałeś dać ofertę pracy do UP, że niby szukasz Polaka do pracy i jak wykazałeś, że nikt się nie zgłosił, to brałeś obcokrajowca :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...