Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W Gdańsku dzisiaj popadało solidnie i w okolicach cmentarza zrobiło się niezłe błoto. Na takim prowizorycznym parkingu, na trawie zakopywał się prawie każdy autem. Ja z trzema kolesiami się zgadałem i nawzajem sobie pomogliśmy, ale błota mam wszędzie, na ciuchach, na ryju, całe auto też w błocie :D
Najlepszy był facet, który próbował wyjechać BMW z napędem na tył i wpadł w taki drift, wywalił fontannę błota że 3 samochody zasypało.

 

Całe szczęście że jest jeszcze solidarność w narodzie bo bym tam stał do wiosny :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

uż 2x mi w Wawie podpowiedziały lepszą trasę

no akurat w warszawie to lepiej jeździć na doświadczenie niż na googla :)

 

taa, jak dużo jeździsz i znasz to tak, ale jak ja jestem raz na ruski rok, to akurat dla mnie się sprawdziło idealnie

 

panie, o telefonach to nie słyszał :P ?

 

No słyszał, tam odpalam google maps :)

Odnośnik do komentarza

Czy tylko dla mnie reklama obligacji kupowanych dla dziecka z 500+ jest absurdalna?

Państwo się zadłuża, żeby móc wypłacać 500+, a potem płaci za reklamę programu zachęcającego by te pieniądze wydac na zakup obligacji, które program 500+ finansują? :-k

Fuck logic - we're PISsed.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...