Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem ja powracam z Bostonu z tego konkursu biologii syntetycznej z tarczą - nominacje do nagród w 3 kategoriach (z 300 zespołów są nominowane do każdej ok. 3). Najlepszy występ w historii uniwerku.

 

Jedną z kategorii wygrał UAM Poznań - Manufacturing.

 

Rzekomo nie dostali żadnego hajsu od uczelni i musieli się finansować całkowicie z grantów, które potem uniwerek chciał im podjebać xD Tragedia.

Odnośnik do komentarza

@Smetek: o 13 z Targówka, ale faktycznie ze 2 wypadki po drodze były + trzeba było za Wyszkowem zjechać na Brańszczyk, bo kontynuowanie tamtą trasą groziło 30 min obsuwą według Google. Ogólnie jedź z Google i jeśli jakieś ważne spotkanie to 3,5h minimum. Nam 4h było potrzeba na dojazd, ale może mieliśmy pecha.

 

Google są zajebiste jeżeli chodzi o natężenie ruchu i podpowiadanie lepszej trasy. Już 2x mi w Wawie podpowiedziały lepszą trasę

Odnośnik do komentarza

 

 

uż 2x mi w Wawie podpowiedziały lepszą trasę

no akurat w warszawie to lepiej jeździć na doświadczenie niż na googla :)

 

taa, jak dużo jeździsz i znasz to tak, ale jak ja jestem raz na ruski rok, to akurat dla mnie się sprawdziło idealnie

 

panie, o telefonach to nie słyszał :P ?

 

Bry

 

Kupiłem Division, żeby pograć z P0nurym, a tu się okazuję, że moja karta niezbyt sobie z tym radzi i momentami mam stroboskop na ekranie :/ Po nowym roku trzeba będzie pomyśleć o nowym kompie.

Ty chyba masz jakiegoś dobrego proca :) wiec chyba tylko gpu wystarczy :P

 

w końcu ogarnalem cities skylines, zbliżamy się do 90k

Odnośnik do komentarza

żeby najlepsza płyta od sześciu lat wyszła akurat dzisiaj, gdy nie mam czasu wysłuchać jej i w pełni ogarnąć to co się dzieję :/


Tymczasem ja powracam z Bostonu z tego konkursu biologii syntetycznej z tarczą - nominacje do nagród w 3 kategoriach (z 300 zespołów są nominowane do każdej ok. 3). Najlepszy występ w historii uniwerku.

 

Jedną z kategorii wygrał UAM Poznań - Manufacturing.

 

Rzekomo nie dostali żadnego hajsu od uczelni i musieli się finansować całkowicie z grantów, które potem uniwerek chciał im podjebać xD Tragedia.

 

uam zainwestował hajs w centrum biotechnologii i jest pod kreską. I kosi na wszystkim, jak tylko się da, a zwłaszcza na moim byłym wydziale (5 razy z rzędu bylismy najbardziej dochodowym)

Uczelnie w Polszy są strasznie niedoinwestowane, niestety.

Odnośnik do komentarza

żeby najlepsza płyta od sześciu lat wyszła akurat dzisiaj, gdy nie mam czasu wysłuchać jej i w pełni ogarnąć to co się dzieję :/

Tymczasem ja powracam z Bostonu z tego konkursu biologii syntetycznej z tarczą - nominacje do nagród w 3 kategoriach (z 300 zespołów są nominowane do każdej ok. 3). Najlepszy występ w historii uniwerku.

 

Jedną z kategorii wygrał UAM Poznań - Manufacturing.

 

Rzekomo nie dostali żadnego hajsu od uczelni i musieli się finansować całkowicie z grantów, które potem uniwerek chciał im podjebać xD Tragedia.

 

uam zainwestował hajs w centrum biotechnologii i jest pod kreską. I kosi na wszystkim, jak tylko się da, a zwłaszcza na moim byłym wydziale (5 razy z rzędu bylismy najbardziej dochodowym)

 

Uczelnie w Polszy są strasznie niedoinwestowane, niestety.

 

No biotechnologia w Polsce kompletnie leży, niestety duże korpo nie są zainteresowane w inwestowanie w PL, głównie z powodu za wysokich podatków, poza tym Europa Wschodnia nie jest szczególnie interesującym rynkiem. Zresztą teraz biotechnologia/biofarma przechodzi ostrą redukcję zatrudnienia wszędzie, wchodzi powoli automatyzacja, więc nowych miejsc raczej nie będzie.

 

A uczelnie w Polsce są głównie niedofinansowane dlatego, że władze uczelni zazwyczaj mają ból dupska o prywatne finansowanie. No bo przecież jak wejdzie inwestor to trzeba będzie zmienić nazwę jakiegoś tam budynku, a to przecież publiczny uniwerek z tradycją i się nie godzi. Lol

Odnośnik do komentarza

 

 

 

uż 2x mi w Wawie podpowiedziały lepszą trasę

no akurat w warszawie to lepiej jeździć na doświadczenie niż na googla :)

 

taa, jak dużo jeździsz i znasz to tak, ale jak ja jestem raz na ruski rok, to akurat dla mnie się sprawdziło idealnie

 

panie, o telefonach to nie słyszał :P ?

 

Bry

 

Kupiłem Division, żeby pograć z P0nurym, a tu się okazuję, że moja karta niezbyt sobie z tym radzi i momentami mam stroboskop na ekranie :/ Po nowym roku trzeba będzie pomyśleć o nowym kompie.

Ty chyba masz jakiegoś dobrego proca :) wiec chyba tylko gpu wystarczy :P

 

w końcu ogarnalem cities skylines, zbliżamy się do 90k

 

 

i5-2500K CPU @ 3.30GHz :-k

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...