Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie ma to jak być ateuszem, dzisiaj wszedłem sobie na Boraczą Halę i Prusów :) szlak kompletnie pusty. Na szczycie ojebałem żur z kiełbasą podany w duraleksie, a teraz sobie drinkuje. Cudowny dzionek, pozdrawiam słonecznie!

 

też jestem ateuszem, co mi absolutnie nie przeszkadza uczcić wspaniałych ludzi jakimi byli moi dziadkowie i mój chrzestny, do których chodzę na groby.

 

Czyli jako ateusz wybrałeś sobie na uczczenie swoich przodków święto kościelne? W dodatku wybrałeś nie to święto co trzeba. Dziś jest dzień Wszystkich Świętych - nie czujesz jako ateusz dyskomfortu?

Odnośnik do komentarza

Czy tylko dla mnie reklama obligacji kupowanych dla dziecka z 500+ jest absurdalna?

Państwo się zadłuża, żeby móc wypłacać 500+, a potem płaci za reklamę programu zachęcającego by te pieniądze wydac na zakup obligacji, które program 500+ finansują? :-k

Ciemny lud to kupi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...