Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przesada. Nie sądzę, żeby to miało jakiś mocniejszy wydźwięk. Nawet jak przegra, to nie przez to. Przecież chyba każdy facet flirtuje. Nie ma tutaj nic, co mogłoby szokować.
Ale zwróć uwagę na jego elektorat. To konserwatyści. Oczywiście, większość się od niego nie odwróci, ale myślę że w takim ciasnym wyścigu te kilka procent które zniesmaczy ta rozmowa to będzie to kluczowe kilka procent. Tym bardziej, że już jest kilku czołowych republikanów, którzy publicznie się od niego zdystansowali (piszę o tych, którzy dotąd zaciskali zęby), w tym kongresmen.
Odnośnik do komentarza

Wings of Liberty za mną. Świetna część S2. :) Prawie też udało mi się odblokować wszystkie achievmenty, tylko na kilku końcowych misjach zostały może z 4 (w tym na In Untter Darkness, nie cierpię tej planszy ;)).

 

Zacząłem Heart of the Swarm i w sumie opinie się potwierdzają, że poziom opery mydlanej w fabule skacze do wysokiego poziomu, ale i tak jest fajnie ;).

Odnośnik do komentarza

Mafia III póki co zaskakująco mi się podoba. Nie wiem czy są takie nagrody, ale za udźwiękowienie to powinni wychwycić jakąś. Dobór soundtracku i voice acting rewelacja.

No chociażby Baba Yetu się załapała na Grammy, a tak to chyba wszędzie jest coś best audio/soundtrack, na przykład na:

Golden Joystick Award

Game Critics Awards

Game Developers Choice Awards

The Game Awards

Odnośnik do komentarza

 

Robisz sie ostatnio na forumowa wyrocznię, ale to potwierdza moje doświadczenia z rozmów z nauczycielami.Mega rozdmuchane ego i na sile staranie sie aby mieć kontrole nad rozmowca:)

Ty z kolei potwierdasz moje doświadczenia z rozmów z ćwierćinteligentami :-k.

 

Nie przesadzaj z tym ćwierć.

Lucas na TVP3 Warszawa. Raków Częstochowa- Olimpia Zambrów :D

Widziałem reklamę, no ale dziś wbiłem już do Poznania :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...